| andreea_5076 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri triste.de probleme in familie.pentru dorinta de a murisadfundita:d

6 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

viaţa e aşa de frumoasă încât merită să mori
viaţa e crudă, hai s-o gătim
thinking

| SomethingNew a răspuns:

Pink-Family portrait... thinking
Evanescence - Understanding
Evanescence - Missing

| terts a răspuns:

Dac-ar sti pamantul spune, cu multe m-ar da la lume
dar pamantu-i rabdator, nu ma spune pana mor
ca vremea se vremuieste, tineretea-mbatraneste
si dragostea se opreste

| mikilaina a răspuns:

Ce de tristete pe pagina asta:(... reveniti-va viata este frumoasa, dar mai ales scurta, scurta. Capul sus si fara statusuri si versuri de bocet, va plangeti de mila sau va place sa exprimati mila celorlalti? Putina mandrie va rog? Daca asa rau doare aceasta tristete apoi trebuie tratata, mers la un consiliere psihologic identificat cauza si rezolvat problema. Daca timpul nu permite accesati www.topexperti.ro- platforma de comunicare care ofera informatii psihologice si consiliere psihologica online. Nu aveti idee cat de bine va veti simti sa discutati cu un psiholog despre problemele voastre, si ce bucurie veti simti sa gasiti solutii impreuna cu acesta. Aveti grija de sufletul si mintea voastra...

| milz a răspuns:

Mai bine a'i da d inteles lumii ca esti puternica in asemenea situatii!

| DoarEa_2433 a răspuns:

Ne nu-ti dau niciun status deoarece viata trebuie traita bine sau rea doar o viata aikiss. si daca ai probeleme in familie nu.ti fa tu griji ca cu timpu se rezolva sau incerca sa discuti cu parintii tai. spune-le exact ce simti si o sa vezi ca te ajuta mai mult decat un statuskiss
Si P.S : Bucuratee de viata ca doar una ai! :-x multumeste-te macar ca tu ai sansa sa traiesti sanatoasa si alti nau acceasta sansawinking
BAFTA.:*