| Her010 a întrebat:

Mai stiti niste chestii din astea in genul acesteia :

.

1. Pe o coală albă, SCRIE numerele de la 1 la 11

într-o coloana in stanga pagini

2. in dreptul nr 1 si 2 scrie 2 nr, Ai unu favorit?
3. in dreptul nr 3 si 7 scrie numele unor persoane de sex opus.

4. Scrie in dreptul nr 4, 5, 6 orice nume (prieteni, familie)

5. scrie 4 titluri de melodi in dreptul nr 8 9 10 si 11

Cheia jocului

1. numarul persoanelor ca le vei trimite acest joc este in spatiiul 2

2.persoana dinspatiul 3 este cea pe care o iubesti

3. Persoana pe care o placi dar relatia nu poate rezista este cea din spatiul 7
4. Cel mai mult ti la persoana din spatiul 4

5. persoana din spatil 5 este cea care te cunoaste cel mai bine.
6. persoana din spatiul 6 este steaua ta norocoasa
7.cantecul din spatiul 8 se potriveste cu persoana din spatiul 3
8. cxatecul din spatiul 9 este pentru mersoana din spatiul 7
9. In spatiul 10 este cantecul care iti deescre starea felul in care gandesti
10. iar 11 este catecul despre cum crezi tu ca este viata
11. La numarul 1 este nr tau norocos

Cel mai interesant raspuns primeste funda restul un vot

1 răspuns:
| dorykutza a răspuns:

Nu am sa-ti dau un raspuns da faza pe care ai scris-o ii tare!