| GoddesWilma a întrebat:

Ziceti`mi si mie niste statusuri asa mai de fite...happy dau funda pentru cele mai multe si fainehappy Multumesc`!kiss

Răspuns Câştigător
| Lemon_1717 a răspuns:

Inspirate-te si tu din melodiile care iti plac. eu asa fac.

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

"Foaie verde foi de bob, toata viata am fost milog". O sa cracesti toate pitipoancele prepubertine daca-l pui pe-asta. Revin-o cand o sa ai mai mult de 2 fire de par pubian, cocalar in devenire ce esti.

| Annitu a răspuns:

Vezi că nu-i frumos să înjuri în mesaje private.[-x Nu te-a-nvăţat mămicu' tău asta? :-s Las'. În viaţă, unele lecţii le înveţi de la străini.

| Ramina a răspuns:

Http://www.status-uri.tk/ Ai aici o multime. :*