| Anamaria2002 a întrebat:

Am raspuns la 66 de intrebari si imi spune Mulţumim pentru răspunsul tău!

În fiecare zi, TPU îşi răsplăteşte campionii răspunsurilor cu un super-tricou de campion. Dacă ai cele mai multe răspunsuri valide dintr-o zi, tricoul de campion este al tău!
Cand voi primi tricoul si cum?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
http://www.tpu.ro/blog/?p=3751
Pa, pa.

| gmxromania78 a răspuns:

Deci asta inseamna ca esti printre primii 3 din top iar apoi trebuie sa atingi locul 1 pana la ora 24 sa te mentii numai pe locul 1, daca cineva ti-o ia inainte la ora... sa zicem 23:59, ai pierdut.

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns:

OK din cate am citit eu pe aici, in eventualitatea unui castig, adminii vor lua legatura cu tine, probabil prin e-mail.TU ii trimiti datele tale de contact, adresa... iar tricoul va primit prin curier.Nu stiu in cat timp, ca m inteles ca sunt probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa intri in top 3 si sa ajungi pe locul 1, cred ca atunci cei de la TPU te vor pune sa completezi niste date, iar apoi iti vor trimite tricoul