| SoreMihalacheSorina a întrebat:

Buna,TPU! Ia uitati ce imi apare mie dupa fiecare raspuns : Eşti pe poziţia 2 în clasament!
Mulţumim pentru răspunsul tău!

În fiecare zi, TPU îşi răsplăteşte campionii răspunsurilor cu un super-tricou de campion. Dacă ai cele mai multe răspunsuri valide dintr-o zi, tricoul de campion este al tău!

Află mai multe despre cum poți câștiga și tu tricoul de campion » Asa..am raspuns,numai imi trebuie nici un numar de raspunsuri,asa ca nu trebuie sa-mi de-a tricoul, nu inteleg? Sunt pe pozitia 2, inc lasament,ce trebuiesa fac? pentru ca am totul ok,. numai imi trebuie nici un raspuns! Nu ca il reau sau ca il c-er sau ceva,dar nu prea inteleg, ..Tricoull ti-l da daca, ce? Va rog spuneti-mi voi nu imi dati link! MULTUMESC! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Semnezi pe chitanta de primire, nu stiu cand il vei primi, cred ca in momentul care adminii hotarasc sa trimita mai multe colete in tara, doar nu o sa vina personal pentru tine, poate fi si o saptamana, si o luna nu stiu ce sa zic, poti trimite un mesaj adminilor prin functia Contact.
http://www.tpu.ro/contact

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tricoul îl iei dacă la finalul zilei (ora 24.00) ai fost pe locul 1.
Pa, pa.

evenso
| evenso a răspuns:

Devii campionul zilei daca intr-o zi ai cele mai multe raspunsuri validate de admini ( trebuie sa termini pe loc I ).
Concursul in fiecare zi incepe de la ora 0:00 pana la ora 24:00 si se vor aparea in timpul saptamanii aici:
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/zile/

| SoreMihalacheSorina explică (pentru evenso):

Sunt peSunt pe loc 1? Deci ce trebuie sa fac sa ma mentin pana la 12 la noapte la fel?

| evenso a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Exact, acum momentan esti pe locul I si daca vrei sa castigi trebuie sa te mentii pe primul loc pana la ora 24.

Succes!

| SoreMihalacheSorina explică (pentru evenso):

Si daca ma mentin pana la 24, cand il primesc?

| evenso a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Dupa ce raspunsurile tale vor fi validate de admini si devii campionul zilei, adminii te vor anunta in email pe adresa pe care ti-ai facut acest cont.
Dupa ce vei trimite lor un raspuns cu datele tale, in cateva zile (saptamani) vei primi prin curier.

| SoreMihalacheSorina explică (pentru caramela):

Multumesc anticipat! Dar eu iti dau fundita, dar te rog daca te mai intreb sa-mi raspunzi!

| SoreMihalacheSorina explică (pentru caramela):

Multumesc!

| SoreMihalacheSorina explică (pentru caramela):

Sunt loc 4 in clasament sadcrying: SCazui,, int imp ce fusai iesita!

| caramela a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Nu te descuraja, fii perseverenta si raspunde cu mai mult sporwinking

| Azµre a răspuns (pentru caramela):

Asta e trebuie să aibă voință, răbdare și să fie calculată în ceea ce răspunde ca să poată ajunge în top happy. Noi îi urăm mult noroc.

| SoreMihalacheSorina explică (pentru Azµre):

Multumesc la fel!

| caramela a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Semnezi pe chitanta de primire, nu stiu cand il vei primi, cred ca in momentul care adminii hotarasc sa trimita mai multe colete in tara, doar nu o sa vina personal pentru tine, poate fi si o saptamana, si o luna nu stiu ce sa zic, poti trimite un mesaj adminilor prin functia Contact.
http://www.tpu.ro/contact

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu prea te faci inteleasa, il vrei ori ba?
trebuie sa te mentii pe prima pozitie pana la miezul noptii pentru a castiga tricoul..este adevarat ce se zice despre tricou, trebuie sa ai raspunsuri bune si de calitate, ca in urma validarii sa ramaii tot pe prima pozitie, daca raspunsurile sunt date la voia intamplarii, risti sa -ti sterga din ele.
O zi frumoasa sa aihappy

| SoreMihalacheSorina explică (pentru caramela):

Acum sunt pe locul 1! Si eu nu inteleg, cum primesc tricoul?

| caramela a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Raspunde pana la miezul noptii sa termini pe prima pozitie, in momentul care tu ai terminat tot prima, vei primi un e-mail de la admini pentru aflarea datelor tale de contactare, cadoul il vei primi prin curierat rapid, nu platesti nimic decat semnezi pentru primire.

| SoreMihalacheSorina explică (pentru caramela):

Si unde trebuie sa semnez, cand vin la mine?

| alexs99 a răspuns:

Pentru a castiga tricoul trebuie sa ai cele mai multe raspunsuri validate intr-o zi.

| SoreMihalacheSorina explică:

Multumesc-!