| mola a întrebat:

Am raspuns la o intrebare, si uitati ce mi-a zis :

Eşti pe poziţia 1168 în clasament!
Mulţumim pentru răspunsul tău!

În fiecare zi, TPU îşi răsplăteşte campionii răspunsurilor cu un super-tricou de campion. Dacă ai cele mai multe răspunsuri valide dintr-o zi, tricoul de campion este al tău!

În acest moment, te despart doar -10 răspunsuri de prima poziţie şi poţi câştiga un tricou.
Dacă mai răspunzi la -11 întrebări, poţi intra în top 3.

Am facut ceva rau? sad

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna! A fost vorba doar despre o eroare. Lucrurile sunt in regula acum.
Daca cumva ti se mai intampla, fa o captura de ecran si scrie-ne la contact@tpu.ro.

Alexandra - TPU

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o defecțiune pe server, nu poți fi pe poziția 1168 și te mai despart -10 întrebări!
Pentru a câștiga un tirciu trebuie să ai cât mai multe răspunsuri în 24 de ore.
Succes!
Pa, pa.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nuuuuuuuu! E de bine. Continua! Vei primi un tricou.

| mola explică (pentru Salontanul):

Ce ciudat thinking Nu mai am.

| Fatamuntilor a răspuns:

Continua sa muncesti.

| viotedy a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Continuă să răspunzi la cât mai multe întrebări, iar tricoul va fi al tău!
Te pup!

| alex500 a răspuns:

Nu.Continua sa raspunzi la intrebari!

| Narcys21 a răspuns:

Nu! mie imi apare k is pe 15 in clasament, da nu pot ajunge la 1

| RememberToSmile a răspuns:

Nu ai facut nimic rauhappy continua sa mai raspunzi si vei fi rasplatit cu un tricouhappy