| availablehandyman a întrebat:

Care este treaba cu tricoul TPU! adica am raspus la vreo' 30 de intrebari si mi-a zis acolo ca:

În fiecare zi, TPU îşi răsplăteşte campionii răspunsurilor cu un super-tricou de campion pe care-l poţi purta cu mândrie pentru că spune multe despre tine.

Află cum poți câștiga și tu tricoul de campion »

Topurile din perioada 21 decembrie - 6 ianuarie vor fi validate dupa 7 ianuarie

ASA dar sa zicem in 7 ianuarie imi da ceva sa completez marimea la tricou, aderesa, cod-u postal etc sper ca v-ati prins ce zic! happy dau funda

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Da,dar de atunci, te-au întrecut alții. big grin
În cazul în care ești pe locul 1 (la sfârțitul zilei respective) sau locul 2 în cazul în care cel de pe primul loc nu a respectat regulamentul, vei primi un mesaj probabil, în care ți se vor cere toate aceste detalii.
Baftă!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu 30 de raspunsuri sigur nu castigi tricoul

| Iulian03 a răspuns:

Casa-l castigi trebuie sa fi pe top 1.

| Kasia a răspuns:

Pentru a castiga tricoul trebuie sa fii pe locul 1 in acea zi iar numaratoarea de raspunsuri se face pana la 00:00...cu 30 de raspunsuri nu cred ca ai fost pe locul 1 asa ca straduieste-te putin mai mult.

| availablehandyman explică:

Doamne! imi scria acolo esti pe locul 1 in clasament! am si pozahee hee

| Musique a răspuns (pentru availablehandyman):

Da,dar de atunci, te-au întrecut alții. big grin
În cazul în care ești pe locul 1 (la sfârțitul zilei respective) sau locul 2 în cazul în care cel de pe primul loc nu a respectat regulamentul, vei primi un mesaj probabil, în care ți se vor cere toate aceste detalii.
Baftă!

| availablehandyman explică:

Inseamna ca m-am bucurat degeaba! sad oricum mersi de sfaturi happy

| BeaconCraftY a răspuns (pentru availablehandyman):

Pai dai funda la sfatul bun happy

| AdeeMaria a răspuns:

Stai...nu te pripii happy
Ai raspuns cam la 30 de intrebari? raised eyebrows
Un fleac laughing
Sunt aici copii/adulti care raspund ZILNIC la cate 200-250 de intrebari. ba chiar si 300. Aceia sunt cei care primesc trioculwinking intelegi? big grin

| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Pai ca sa castigi tricoul trebuie sa fii pe locul 1 cu 30 de raspunsuri nu cred ca intri intop 100.