| Antonia1viata1tha a întrebat:

Buna! Eu una nu am citit termei si conditiile cand am facut cont pe aceasta retea de socializare, considerati ca se va intampla ceva, poate acolo scria ceva important? Imi este frica

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu inca vreau sa il cunosc pe acel cineva care a citit vreodata term & conditions

| ReddY25 a răspuns:

Nunu

| blackann a răspuns:

E grav tare, stai acasa ca o sa vina politia peste tine.

| AdioTPU a răspuns:

Citește acum. Is never too late.

| BunaFacSala a răspuns:

Salut! Dacă ai acceptat termenii și condițiile fără a citi termenii și condițiile ai comis o infracțiune. Sper ca ți am fost de ajutor!

| Antonia1viata1tha explică (pentru BunaFacSala):

Oh vai dumnezeule mare! utilizator BunaFacSala ce pot face acum? am
si publicat aceasta informatie online, daca anunta cineva? tu esti dela politia romana?

| BunaFacSala a răspuns (pentru Antonia1viata1tha):

Salut Antonia1viata1tha! Eu nu fac saispe.

| Antonia1viata1tha explică (pentru BunaFacSala):

Multa iubirea si pace iti doresc