| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Chiar nu se poate face nimic cu corectarea automata a linkurilor, asta intrece orice nesimtire. trebuie sa dau explicatii la fiecare link cu ce cuvinte sa inlocuiasca?
Daca nu sunteti in stare dezactivati sistemul pana il aceti cum trebuie.

M-am saturat sa scriu corect si sa ma corecteze gresit!

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Mă faci să râd laughing
Îţi dai seama că orice nemulţumire ai avea în legătură cu site-ul, nimeni nu va mişca niciodată un deget, nu?

| fetitaCUPiscoturile explică (pentru Woodenpints91):

Asa o fii dar eu sunt optimista!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

Optimist am fost şi eu... până m-am lămurit cum merg lucrurile pe aici. Tot ce mi-a mai rămas este să accept totul aşa cum este, si să fac miştouri.

| fetitaCUPiscoturile explică (pentru Woodenpints91):

Mda aveai dreptate. adminii dorm pe butuci!