| Conjur a întrebat:

Dacă tot suntem la categoria "Totul despre TPU", haideţi să facem o listă cu utilizatorii pe care îi apreciem(indiferent dacă sunt experţi sau nu). Vă las pe voi, după care voi scrie şi eu această "listă" despre care am vorbit mai sus.

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Deci...lista ar putea fi foarte lungă... Există mulţi utilizatorii care merită apreciaţi. Voi menţiona doar câteva nume:
Greece12, NOname,Ema,Brigaela,Tweety,Smile,nelul, oz...sunt mai mulţi, dar nu stau prea bine cu memoria. A trecut ceva de când n-am mai intrat pe TPU.
P.S. Vă mulţumesc celor care m-aţi numit şi pe mine. happy Aveam de gând să uit de site-ul ăsta, dar cred că a fost o idee proastă. Rămân. happy

135 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

@ÉrotiqueConseils, eu nu m-as fi iertat.

nony
| nony a răspuns:

Daca lista asta cu useri apreciati are 107 raspunsuri, sa vezi cata Biblia se face cu useri antipaticiwinking
Pe cine apreciez? Sincer, n-am mai urmarit pe nimeni in ultimul timp, totusi o persoana mi-a atras atentia intr-un mod placut.Raspunde mai rar dar merita citita.E o fata de isprava.

@Luori ( fara nicio legatura cu vechea mea amica, @Lora )

| PredatoR a răspuns:

NOname
Leguitoarea
Brigadela

| Arthur a răspuns:

Jessyka, calubalan, ioandelasal, april, Bebestrumf, Jony, alicecullen şi mulţi, mulţi alţii cărora le cer scuze că nu i-am amintit ( bineînţeles în frunte cu mine ).

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Singurul user care m-a impresionat pana in prezent (fiindca nu sunt prea veche pe site) este Ema.
Bye!

| Silviix3 a răspuns:

Buna(din nou)!
Rectific: Ema, Apache si Klepto.
Bye!

| Graphee a răspuns:

- Păi sunt mulţi utilizatori pe care îi respect enorm, pentru efortul depus, de a răspunde cum pot ei mai bine. *şi le mulţumesc special celor care mi-au răspuns la întrebări.* Următorii ar cam fi: Legiuitoarea, NOname, Ioandelasal, ÉrotiqueConseils * îmi plac mult răspunsurile, pline de realism *, Dash * mi se pare amuzant *, alicecullen * un utilizator de treabă *, mhn24, Promisiunea, IMPERIA, Brigaela, Bacemi * îmi plac răspunsurile *, constantaproca, Apache, ardnaxur1961, Flav, April, Comeandtellmesomething... şi dacă aş continua, ar mai fi peste 100.000. Pe toţi îi respect, fiecare este special prin felul lui de a fi. Iar lista nu contează.

| MidnightLady a răspuns:

Ordinea e aleatorie: Flav, nony, Kronstadt, NOname, Harciog, Legiuitoarea, Lora, Cretaker si-or mai fi si altii, da' nu mi-i aduc aminte acum.

| MidnightLady a răspuns:

Conjur, mea culpa! Era noapte si tarziu, nu dispuneam de maximum de atentie. Nu mai editez, ca oricum n-am cu cine-i inlocui. Las-asa, sa se bucure si ei de-o nominalizare. Si-mi cer scuze pentru ca in astea 111 raspunsuri am introdus si eu 2 pe langa subiect.

| Bya132 a răspuns:

ÉrotiqueConseils, Apache.

| Bya132 a răspuns:

ÉrotiqueConseils, Jelli, NOname, mhn24, Apache.

| oBanană a răspuns:

Ioandelasal si NoName

| Conjur explică:

Lista mea este formată din câteva persoane. Sunt nouă pe site, deci nu am avut ocazia să-mi dau seama care utilizatori în afară de cei pe care îi voi enumera, merită aprecierea mea : NOname, Flav,Bacemi, Ioandelasal,Legiuitoarea,ÉrotiqueConseils, Jelli, Greece12,
Gizăz şi PiertotumLocomotor.

| Conjur explică:

ÉrotiqueConseils și Gizăz,
Sunteți nemaipomeniți! =))

Jelli și Kronstadt,
Calmați-vă dragilor, n-are niciun rost să vă certați.

O melodie pentru toți :
http://www.youtube.com/watch?v=Af1bcpxxnxY

| Conjur explică:

@Nony - În aceste 107 răspunsuri nu au fost numai aprecieri, au mai vorbit userii și pe lângă subiect.
@Midnightlady - Cred că ai văzut un " nu " în +. Cererea mea a sunat așa :,, haideţi să facem o listă cu utilizatorii pe care îi apreciem."

| VacutzaRoscata a răspuns:

Chiurul,elasexygagica,SatanFermecatorul

| Maiky a răspuns:

Userul pe care il apreciez eu cel mai mult este ...surpriza eu! dupa aceea pe elasexygagica viitorea mea sotie

| Necrophagist a răspuns:

Blondissima,april,edoru...

| anUcy a răspuns:

Desi am cont de vreo luna, bineinteles ca si eu am observat-o pe NOname si am fost chiar foarte surprinsa de cererea ei de prietenie, dar si pe Ema, o doamna foarte de treaba care iti da sfaturi din inima.

| Laurretta a răspuns:

NOname
Leguitoarea
Brigadela(parca asa se numeste)
... sunt mai multi (memoriea e cam slaba)winking

| OanaVlad a răspuns:

Toti cei care au cont pe TPU si au raspuns la o intrebare ( macar ) trebuie apreciati big grin

| Roxana_7837 a răspuns:

Dragi colegi as vrea sa va multutmesc pentru faptul ca sunteti aici cand avem nevoie de voi.Un cuvant nu poate explica simpatia pe care o simt pentru voi.Nume sunt multe de spus aproape toti userii, insa chiar daca unii nu apar pe liste asta nu inseamna ca nu sunt apreciati.Eu una va apreciez pe toti cu cateva multumiri speciale:
Conjur
NoName
Brigaela
Apache
ÉrotiqueConseils
Ioandelasal
Legiuitoarea
Bacemi
Si multi alti oameni buni.Va pup si va doresc numai binewinking

| Roxana_7837 a răspuns:

Jelli scumpo am spus asa sa nu ii supar pe ceilalti scuze daca te-am deranjat

| Roxana_7837 a răspuns:

Mersi Jelli esti o dulce, mersi mult, te pup

| OmNom a răspuns:

NOname a reusit sa dea niste raspunsuri perfecte si sfaturi deci eu zic NOname

| pinguluk a răspuns:

Lukluk - eu laughing

| psiHopixia a răspuns:

Apache happy
NOname happy
Si multi altiitongue care nu'mi vin acum in minte!

| emima a răspuns:

Abh Brigaela NoName GanduriAlbe

| RedBullV a răspuns:

Veveteo - foarte modestă e domnisoara, m-a ajutat si in privat. I-am propus sa raspunda la o intrebare ca sa ai dau funda(urît din partea mea dar sa stiți ca o merita)și m-a refuzat politicos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt useri vechi, care si-au rarit sau chiar incetat activitatea pe TPU: Dmonik, HepHap, Leopardon (Leocerba - vechiul Marionel), aqualuna, kongeriket, regis, Bent, Zbenguici, vechiul SpineShivers, actualul Gizaz, Furni (poate-or mai fi).
Din generatia activa nu apreciez pe nimeni. Poate pe Ioandelasal, pentru seriozitate.