| Conjur a întrebat:

Dacă tot suntem la categoria "Totul despre TPU", haideţi să facem o listă cu utilizatorii pe care îi apreciem(indiferent dacă sunt experţi sau nu). Vă las pe voi, după care voi scrie şi eu această "listă" despre care am vorbit mai sus.

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Deci...lista ar putea fi foarte lungă... Există mulţi utilizatorii care merită apreciaţi. Voi menţiona doar câteva nume:
Greece12, NOname,Ema,Brigaela,Tweety,Smile,nelul, oz...sunt mai mulţi, dar nu stau prea bine cu memoria. A trecut ceva de când n-am mai intrat pe TPU.
P.S. Vă mulţumesc celor care m-aţi numit şi pe mine. happy Aveam de gând să uit de site-ul ăsta, dar cred că a fost o idee proastă. Rămân. happy

135 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știi că ador întrebarea asta? E preferata mea de pe site și am pus-o mai demult și eu. A propos, mulțumesc pentru apreciere. Și eu te apreciez pentru seriozitate și pentru postările complete pe care mai rar le văd.

Lista e destul de mare. Pe cei mai mulți îi apreciez pentru modul de a gândi - inteligență, originalitate, umor și felul de a se purta cu lumea: 7h30, PiertotumLocomotor, ÉrotiqueConseils, Cereste, ChioruL, Oxana, Roxana, Woodenpints, Promisiunea, Biby, NOname, mihaela31, BlahBlah, neluL, иeмaиנa, Cretaker, Digital112, onutzu (a plecat de pe site anul trecut), greece12, Bya132, Legiuitoarea, Monawar, NoChanceForUs. Și cred că mai sunt, dar lista mea e aproape similară cu prima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... utilizatori preferaţi. Sunt mulţi care au răspunsuri folositoare,inteligente,originale, amuzante,fiecare dă răspunsul în maniera sa.Mi-au atras atenţia în mod special : NOname,Ioandelasal,Bacemi,E‰rotiqueConseils, ardnaxur1961, kongeriket,nony,Flav, Kronstadt, Mihaela31, Brigaela,Jelli,IMPERIA,JeSsYkA,mariana,emanuellex, Psihoyounger.Mai sunt, deocamdată pe aceştia mi i-am amintit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as spune pe cine apreciez dar nemernicii si-au schimbat numele de utilizator sau au alte conturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ommfg!
Apar în toate răspunsurile aproape! Așa flatată nu m-am simțit niciodată pe TPU, de un an de când sunt aici! Mulți de aici habar nu aveam că mă apreciază! Vă mulțumesc mult
tuturor! Nu îmi revin, la cât de surprinsă sunt, am rămas cu respirația tăiată! chiar dacă nu am urmărit vreodată să fiu populară pe TPU. Și îmi cer scuze de toți cei care am uitat să îi menționez că sigur am sărit câțiva fără să-mi dau seama!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@7h30,
scumpi, păi tocmai de-aia mă mir, că nu mă așteptam la așa ceva. Și tu ești și mai apreciat decât mine, apari la sugestii "7h30 TPU" al doilea.deci lumea te caută și e interesată de tine. Știi că rămâi preferatul meu și că te ador, orice ar fi. kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@FuckTheSystem,
surprinzător, nu știam că ma apreciezi. Mulțumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subscriu pe IMPERIA. Nu pot da exemplu. Imi pare rau.
Totusi, nu pot sa nu admit ca e asa emotionant aici...ce atmosfera e la postarea asta :x
Lipseste o coloana sonora...
http://www.trilulilu.ro/Vizualizator/483cdb38ee15f6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Monawar,
mulțumesc. Uau, că semăn cu Teo, ăsta e al doilea dintre cele mai frumoase complimente primite pe TPU! Deși mie nu mi se pare, avem un stil diferit de a posta. El e mult mai calm decât sunt eu...și mult mai util că are mai multe funde deși am dat mai multe răspunsuri. Și legat de duritatea mea, doar par așa. Că sunt mult mai sensibilă decât cred mulți. Și da, nu m-am așteptat vreodată să ajung populară pe TPU pentru că nu mi-am propus asta. Deși unii idioți asta au crezut, iar acum ar trebui să mă simt vinovată? Neh, nu mă simt deloc.Mulțumesc mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer mă mir cum de nu a venit musiq de pe celălalte sute de conturi să facă o listă în care să se includă singură laughing. Știți voi, tipa aia de își dă funde singură...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma, ce tot ziceti acolo? Pai si ce? Toti cei care m-au mentionat pe mine la aceasta intrebare...pff...dusi sunteti! Nu v-ati prins ca sunt eu de pe alte conturi si ma nominalizez singur la Oscar? big grin
Cine dracul retine un nume ca PiatratumLocomotiva asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau şi eu câteva exemple, câţiva useri care m-au impresionat plăcut prin munca lor pe acest site :

1) MihaiFlorian http://www.tpu.ro/utilizator/aktwq
2) Andra http://www.tpu.ro/utilizator/almmv
3) gbrltdr http://www.tpu.ro/utilizator/tdhq
4) kongeriket http://www.tpu.ro/utilizator/nijs
5) Gregory http://www.tpu.ro/utilizator/ajqd
6) Adrian http://www.tpu.ro/utilizator/agyfn
7) IMPERIA http://www.tpu.ro/utilizator/tfpy
8) AlanTigergerid http://www.tpu.ro/utilizator/blqw
9) Legiuitoarea http://www.tpu.ro/utilizator/mdbo
10) cora http://www.tpu.ro/utilizator/ypgx
11) April http://www.tpu.ro/utilizator/weok
12) PsihoSex http://www.tpu.ro/utilizator/ialz
13) Nobody4Nobody http://www.tpu.ro/utilizator/ambvm
14) ardnaxur1961 http://www.tpu.ro/utilizator/bamp
15) Malvina24 http://www.tpu.ro/utilizator/jggs
16) emanuellex http://www.tpu.ro/utilizator/ibqx
17) elena http://www.tpu.ro/utilizator/tlmb
18) Flaviius87 http://www.tpu.ro/utilizator/amwku
19) Ciprian http://www.tpu.ro/utilizator/ahfbo
20) greece12 http://www.tpu.ro/utilizator/atuz
21) Klepto http://www.tpu.ro/utilizator/amdaw
22) Delightness http://www.tpu.ro/utilizator/cmmu
23) Brigaela http://www.tpu.ro/utilizator/wgem
24) NoName http://www.tpu.ro/utilizator/pzyz
Şi mulţi alţii,iar dacă nu vă găsiţi pe aici unii dintre voi, în sufletul meu tot existaţi!

Frumosă postare, felicitări @Conjur!
O zi minunată tuturor! ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ÉrotiqueConseils, vai, uite dovada la alicecullen...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@PiertotumLocomotor,
Al meu e și mai și. E așa de greu de reținut pentru unii. Ba mă cheamă Jeli, ba Jelii, Jelly, Jely...numai Jelli nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Hombre, nu știi ce va fi mâine. smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

иeмaиנa (JesusTheSecond), adica faza asta epica? Da, cum sa nu...
http://www.youtube.com/watch?v=gXQ1yNJrVFA
Acum veti intelege toti nickname-ul meu.
Apropo, иeмaиנa(si da, dau copy-paste la nume), imi place acel McJesus. Cat costa? M-am saturat de McWrap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, mă simt în al 9, 57-lea cer! Mulţumesc în primul rând dumnezeului atât de pomenit pe site, pentru faptul că s-au găsit vreo 3-4 nebuni/nebune big grin care să mă amintească şi pe mine aici. Îi mulţumesc mamei mele pentru că suportă (dacă ar ştii...) toate mizeriile pe care le primesc în privat, şi la care mai dau şi eu replică, fiindcă nu sunt statuie. În continuare, le mulţumesc idioţilor/cretinilor/curvelor proaste/masturbationistilor profesionişti/ celor cu o crasă nesimţire şi celor cu incultură extremă/ total agramatilor/ blazaţilor şi frustraţilor/tuturor celor care nu au avut parte de educaţie/celor fără simţul responsabilităţii/etc., pentru că mă fac să zâmbesc cu gura în jurul capului ori de câte ori intru pe TPU, "dându-mi de lucru" laughing Cei care au apucat să mă cunoască, ştiu cum sunt eu în realitate. Nu-i nici o diferenţă între comportamentul meu virtual şi cel real. Aprecieri la superlativ, pentru userii care nu se îndoaie după cum bate vântul! P.P. Cei pe care nu-i suport, îi urăsc în continuare. Puţin, dar îi urăsc. Cine ştie, cunoaştewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Kronstadt,
dacă nu diferi față de realitate... Aveam și eu o speranță că nu ești așa tembel, măcar în viața reală. Nici măcar nu te cunosc cu adevărat și-mi pari așa bătut în cap, așa că nu vreau să mă gândesc mai departe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Jelli, ce speranţa aveai, că o să ţi-o trag la ora H? Ai vrea tu, dar se pare că visul nu prea se potriveşte cu realitatea. Aşteaptă-ţi rândul, nu va pot multumi pe toate odată, frustratelor laughing Mă faci tembel? Păi, asta denotă ceea ce am menţionat mai suswinking Gândirea ta, nu diferă de cea a unui castravete, aflat în stadiu de floare.
Jigneşte în continuare, că doar asta ştii să faci, în cel mai gratuit mod, mucoaso! Ţi-aş frige nişte smetii peste ochi, ca să te trezesc la realitate. Dar, n-am cum, fiindcă eşti "curajoasă" doar pe net. Patetico!
P.P. Apropos, cine dracu' ţi-a permis să te bagi în seamă cu mine? Nu ai teme de vacanţă? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu, Jelli, ce naiba faci!? Era o coloana sonora minunata inainte. Dar ce melodie emotionanta si frumoasa pe fundal, pana sa te iei tu de nenea ala brasovean si periculos.
Acum, uite, ce melodie avem pe fundal, din cauza ta!
http://www.trilulilu.ro/Vizualizator/bd34503af57a2e

Iti place apocalipsa? Mie nu! Imi placea acel nou inceput, dar care sa nu vina dupa apocalipsa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Kronstadt,
Frustrate? Care frustrate? De ce pui la plural? cred că m-am prins. Oi fi eu chioară de nu văd nicio frustrată aici. Frustrați suspendați și șterși poate...deși sincer m-a amuzat răspunsul tău și e prima dată când nu îmi strică dispoziția o jignire de câteva luni bune.

Auzi, dar de când gândesc florile și castraveții? Mă mir cum de nu ai zis că un castravete e floare și că încă știi. Că pe acolo, în cimentul ăla de după gratii nu cred că mai crește nimic verde.în afară de mucegai și mâzgă. Probabil că tu gândești cu castravetele sau ai un castravete în loc de creier. Dar nu e cazul să generalizezi!

Cine jignea gratuit? Ahh. Și mai ziceai că-s eu ipocrită. Păi tu ce ești? Eu nu am avut nimic cu tine până în mai. Până atunci chiar te-am considerat un tip inteligent și amuzant. Nu știu dacă îți amintești tu, dar știu că pusesem ce-i drept o întrebare destul de nelalocul ei și prost înțeleasă legată de un fel de blocare a voturilor abuzive. Și ai sărit tu să mă faci ipocrită, aspirantă și mai știu eu ce (și iar răspund pe lângă subiect. mă cam deranjează chiar dacă virtual să fiu jignită pe nedrept și părerile proaste formate fără să mă cunoască acea persoana dar de unde și până unde că îmi pasă mie de voturi și caut aici aprecieri?). Acceptam să fii contra ideii mele, dar să nu mă caracterizezi. Nu tu m-ai crescut, nu ai stat tu 24/24 cu mine să mă cunoști cu adevărat. Și faza nașpa e că nu sunt singura care a pățit asta iar mie îmi place să iau apărarea celor care merită. Tu chiar jignești fără să înțelegi cu adevărat problema sau crezi că toată lumea gândește ca tine, ai idei fixe față de anumiți utilizatori ce nu te-au supărat cu nimic și poate nici nu au vrut. Nici nu știi ce e în capul lor și faci ca un animal turbat când ești contrazis. Am un exemplu bun, se simte persoana respectivă și nu e cazul să scriu un eseu aici despre asta. Ai un limbaj de doi bani de monopoly, crezi că spui lucrurilor pe lume și că ești ferm dar înjuri ca la ușa cortului mai rău ca un pușcăriaș beat, când poți vorbi frumos și arăta în același timp respect pentru toate vârstele. Sunt mulți copii mai mici decât mine aici pe care îi poți leza fără să realizezi. Lăsăm la o parte că știu ei de la școală să înjure așa sau din anturaj, trebuie să contribui și tu? Uite, ei îți pot afla vârsta și te pot lua ca exemplu fără să își dea seama!

Și...uau cum ziceam. De unde știi că am tupeu numai pe net? M-am și plictisit cât mi-a fost servită această replică. De unde mama dracu' mă cunoașteți voi în realitate să faceți astfel de compa(be)rații?

P.S: Nu, s-au scos de 2 ani temele de vacanță. Se vede că nu prea le ai tu cu școala și că nu ai nici educație de niciun fel. Știu că ești de vârsta tatălui, dar nu e o scuză.

Și cine mi-a permis? Vai dragă, dar de când trebuie să am permisiunea cuiva să mă exprim (neîncălcând regulamentul)? Ție cine îți permite să jignești în halul ăla? A? E democrație, mă iau de cine am eu chef!
Și dacă tot vrei să fie ca tine...ehe. Habar nu ai tu!

P.S2: Mă bucur dacă mi-ai citit tot eseul plictisitor. Am vrut să fie cât mai complex și chiar aș fi bucuroasă să nu îmi răspunzi. O noapte bună și liberă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Jelli, am reusit sa scot din tine caracterul de mahalagioaica de Bucuresti, caracter pe care te strofoci cu greu sa-l ascunzi laughing Esti o pustoica scapata de sub control parental, si crezi ca totul iti este permis. Invata sa taci si sa inghiti, atunci cand situatia impune. Sau, macar invata sa "inghiti", iti va prinde bine in viitorul "luminos" pe care deja ti-l prevadwinking
P.P. Ai dreptate, creierul tau nu este demn de a fi inclus in familia plantelor curcubitacee big grin Din pacate, TPU promoveaza la greu astfel de chestii, pentru atingerea target-ului. Injositor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Kronstadt,
da, stau în București. Bravo, ai aflat (îmi amintesc că eu am precizat asta într-o întrebare, dar nici nu mai contează)
Ai ceva împotriva acestui oraș? Nu mă leg de Brașov că o singură dată am fost în excursie și nu știu ci prefer să mă leg de tine.
Unde impune situația? Arată-mi unde să tac! Doar fiindcă așa zice unu "Kronstadt" care nici nu mă cunoaște cu adevărat? E ca și când ar trebui să cedez și să mă prefac că sunt de acord cu tine și cu toate jignirile ce mi le adresezi nu numai mie, să nu am argumente împotriva ta doar pentru că? Nu am respect pentru cei mari doar datorită/din cauza vârstei când vine vorba de o ceartă și mi-e indiferent că ai 37 de ani sau cât aveai.
A propos, nu ascund nimic. Sunt eu însămi. Nu ți se pare că aș arăta penibil, i-aș copia pe alții sau aș tăcea dacă m-aș chinui să-mi ascund caracterul? Aceeași greșeală pe care o faci și altcuiva (să nu zic cine, e evident oricum) față de întrebările persoanei respective. De unde până unde ai tras tu concluzia că vrea să pară deșteaptă sau interesantă prin acele întrebări? De unde știi tu ce e în capul meu sau al ei? Poate dacă tu nu le înțelegi sau nu ai un răspuns.vezi-ți de treaba ta și lasă-i pe alții să răspundă. Hopa, iar răspund pe lângă subiect dar te-ai prins ce vreau să demonstrez. De fapt, nu ar trebui să îți demonstrez nimic căci eu știu cine sunt dar apreciază efortul...

Mai ușor cu controlul parental, cred că s-ar speria ai tăi dacă ar vedea cum te exprimi aici pe TPU, în ce hal vorbești cu lumea și cum turbezi când ești contrazis! Mă bucur că nu mi-ai comentat la asta în răspunsul anterior și că ești de acord cu mine. Asta dacă ei nu-s așa tembeli ca tine, nu vreau să fac vreo greșeală că nu-ți cunosc rudele și nici pe tine. N-ai pic de bun simt și educație!

Ce preziceri tâmpe mai faci, băi mama Omida? Mai ușor și cu asta. Nu știi ce am realizat eu în ăștia 14 ani de existență și ce rezultate școlare am avut. Din păcate nu-ți pot demonstra. N-ai să mă vezi acolo unde crezi nici la eliberarea condiționată (iar sunt o javră, știu). Poate o să am harta autostrăzilor cu mine doar în cazul unei călătorii, la volan conducându-mi propria mașină. Vise, știu, dar o să muncesc să le realizez, pariu că voi fi în stare. Deocamdată mă gândesc la ceva în turism sau psihologie și-mi urez succes.

Uau...plante curcubitacee. Ești deștept, bă. V-au adus cărți de biologie. Cum le împărțiți și ce program aveți? Le predați gardienilor când le terminați sau cum?

Mda. Așa cum ți-e ciudă pe utilizatoarea anului începi și cu mine acum pentru că mi se dă atenție. Deși nu am căpătat nimic, sunt o simplă utilizatoare ca tine (bine, diferența e că nu am fost suspendată niciodată și nici ștearsă și că ești mult mai vechi decât mine). Și...parcă mă acuzi de ceva! E vina mea că alții mă apreciază? Ar trebui să o iau ca pe un reproș și să îmi fie frică? Nu pot mulțumi pe toată lumea așa cum nimeni nu poate. Ar însemna să fiu o falsă și să mă mulez pentru fiecare în parte, fără personalitate și opinii proprii.
... sssau ți-e ciudă că ai încălcat regulamentul din cauza lipsei tale de cei 7 ani de acasă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A propos @Conjur: scuze pentru romanele astea nașpa cu care îți ocup întrebarea, dar nu m-am putut abține.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ErotiqueConseils, eu mai știu un Jesus secund pe aici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@иeмaиנa - of draga, nu mai esti Jesus? Si cu planurile marete ce facem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Hombre,
scumpete...da, iar. Recunosc ca eu le-am inceput. Nu regret nimic. Si inca sunt in doua razboaie, unul dintre ele datand de ceva saptamani in privat si celalalt tembelul asta brasovean.

Eu nu (mai) pot lasa de la mine, din moment ce acest user ataca in mod nejustificat multi utilizatori de atata timp. Am prins momentul.

Cat despre melodie...Sarah Connor. Dragut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...:Adetomi27,NOname,aTenTzIeLaKaP,
Bogdan,byencutza95,Shiver,Bulinutssa,anamaryyam,olesea993,soricelindragostit,heartslow,
mercenaries,Eugeniu,porumbitza,seba99,LLTCATpRoduction,Bryanna,Legiuitoarea,reyskate,alice1136,Adelynna,YoGirl,
AnimeVampyreLorry,Gagikaru,
Si toti cei care m-ati pus si voi in lista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@иeмaиנa, sunt maica Tereza si aparatoarea dreptatiibatting eyelashes.
(si cum ziceam. cum ramane cu planurile noastre daca te intorci la statusul de pacatos, scumpete?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FiicaLuiSatan
SatanFermecatorul
AmantaLuiSatan
NevastaLuiSatan
InsusiSatan
PisicaLuiSatan
OaiaLuiSatan
BlondaLuiSatan
Antikrist
Cracanata/DIVA etc
Mai pe scurt tot clanul lui Satan! Iar restul sunt useri nesemnificativi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Caractere: da, sunt un copil. Si ce e cu asta? Nu imi convine sa fiu subestimata din cauza varstei. M-am saturat sa mi se bage chestia asta pe gat: "taci si inghite, esti mica.". Barba nu face pe nimeni filosof, sau cum era aia.

Serios, mai bine nu va spuneam varsta reala si va lasam sa va dati seama singuri.