| Conjur a întrebat:

Dacă tot suntem la categoria "Totul despre TPU", haideţi să facem o listă cu utilizatorii pe care îi apreciem(indiferent dacă sunt experţi sau nu). Vă las pe voi, după care voi scrie şi eu această "listă" despre care am vorbit mai sus.

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Deci...lista ar putea fi foarte lungă... Există mulţi utilizatorii care merită apreciaţi. Voi menţiona doar câteva nume:
Greece12, NOname,Ema,Brigaela,Tweety,Smile,nelul, oz...sunt mai mulţi, dar nu stau prea bine cu memoria. A trecut ceva de când n-am mai intrat pe TPU.
P.S. Vă mulţumesc celor care m-aţi numit şi pe mine. happy Aveam de gând să uit de site-ul ăsta, dar cred că a fost o idee proastă. Rămân. happy

135 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Roxana, doamne zici ca suntem la o inmormantare sau la banchet. In pana mea, a zis sa facem o simpla lista cu utilizatorii ce ii apreciem, nu o amintire de oracol!

Imi miros a vorbe copiate din manualul de romana/google, sau sunt doar racitabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Dumnezău, ăla de prune e vin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Dumnezău, mulțumescu-ți ție doamne pentru binecuvântata informație ce mi-ai oferit-o prin atotcunoașterea ta sfântă și dreaptă!

Am incercat ce ai zis tu prin mai 2010 cu un pahar de șampanie de țuică de vreo 40° și am rămas fără net o săptămână. Era să intru în comă și să îți văd chipul tău cel preasfânt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Roxana, scumpi nu m-ai suparat, doar amuzat. Felicitari pentru amabilitate, nu am mai vazut pe nimeni pe acest site ca tinehee hee. Vorbesc serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Roxana, cu placere big grin
@Dumnezău, eeeeh si tu. Eu doar vreau sa imi descopar personalitatea nebuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A daaaaaaa? Sa le fie rusine celor care nu m-au mentionat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Bya132, multumesc. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traducerea? Nu stiu engleza atat de bine, incat sa fiu sigura ca am inteles corect.

| Luori a răspuns:

@nony, multumesc happy.

Ca sa raspund, cu intarziere. apreciez userii care inca mai incearca sa fie seriosi si care nu si-au pierdut "interesul" de-a cotrobai printre intrebari sperand sa gaseasca cateva care merita, chiar merita, citite.

| Dean1996 a răspuns:

Userii pe care eu ii apreciez sunt urmatorii,si voi zice si de ce[nu cred ca vreti sa fac portrete morale]
AG - o cunosc de pe mess,adica ne stim de mult timp,raspunsurile sunt super/amuzante/filozofice/toate la un loc, de fapt tipa e super, are un simt al umorului mortal.In mai multe cuvinte: super, geniala, funny.De la ea stiu de MCR,si aici inchei, pentru ca daca e sa continui, ar insemna sa vreau Oscarul la cea mai lunga povestelaughing
7h30 - imi place mult tipul,are un umor bestial si raspunsurile lui sunt directe,nu-si bate capul cu toti idiotii si-mi plac gusturile in muzica,din raspunsurile lui,eu il vad chitarist in viitorlaughing[apreciez si duritatea]
Jelli - Iarasi,tipa e amuzanta, si dura[asta uneori ma amuzarolling on the floor], mi se pare ca seamana oarecum cu 7h30[intr-un mod bun], imi plac raspunsurile ei, de aia o apreciez.Si da @Jelli, esti apreciatalaughing
Mhn24- Rad cu lacrimi la raspunsurile luirolling on the floor
Marynna- Ne cunoastem de mici[in realitate],si imi plac raspunsurile ei[D’oh,e logiclaughing],pentru ca de aia apreciez.
Adrian-Imi plac la nebunie raspunsurile lui,si personalitatea lui.
ÉrotiqueConseils – Gusturile in muzica si raspunsurile care ma fac sa rad,si imi place ca si personalitate.
WarAndRiot-Tot,raspunsuri,muzica,personalitate, si spun lucrurilor direct.
[Vorbesc din punct de vedere al TPU-ului, nu ma bag in relatii 'particulare']

| Alleychan a răspuns:

Pai.NoName, Blah blah, ÉrotiqueConseils, chioruL, cretaker, jelli.

| bureteleBob a răspuns:

Noname,apache,Cretake.big grinbig grin

| anna9999 a răspuns:

Mira

| Rada3452 a răspuns:

Pe mine m-au ajutat doua fete azi. ÉrotiqueConseils si Inesa.Si vreau sa mai mentionz ca apreciez foarte tare si cum da legiuitoarea raspunsurile le da scurte si la obiect si Noname ca e de treaba cu toti.