| anonim_4396 a întrebat:

De ce a fost stearsa o intrebare din moment ce am vorbit frumos si corect?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce intrebare a fost, in orice caz ti-a fost stearsa fiindca n-ai respectat regulile TPU, de ex. a fost o tema si temele sunt interzise.
Te sfatuiesc sa citesti raspunsurile la Intrebari frecvente, vei afla si ce este interzis pe TPU.
Daca vei considera ca stergerea nu a fost corecta poti solicita reanalizarea intrebarii.

| sabin89 a răspuns:

Cum era intrebarea? despre ce? cum te-ai exprimat? Daca ne spui, atunci ne putem da o parere.

| tioltiur22 a răspuns (pentru sabin89):

Buna.Am scris exact asa: Buna.As avea o intrebare... jocul fetitei nu mai merge si zice asa: -The program needs video hardware support DirectX 8.0 or higher version.Mentionez ca a mers inainte.Ce sa ii fac? Va multumesc anticipat -
Nu inteleg de ce nu s-a aprobat, acum 1 an si ceva am mai intrebat ceva de acest gen si mi s-a raspuns.