| anonim_4396 a întrebat:

Hei! De ce nu pot da raspunsuri la unele intrebari? Nu imi arata casuta aceea portocalie.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai apar erori...
Răspunde la răspunsul cuiva dinaintea ta sau revino mai târziu la întrebarea respectivă! Baftă.

| EmaS a răspuns:

Pentru ca esti membru junior, si nu ai voie sa dai mai mult de cinci raspunsuri pe zi.Las ca nu mai ai mult si o sa devii senior, si sa vezi atunci, iti iei revansa!

| Eღilia62 a răspuns:

Daca esti pe Opera sau Chrome, asa se intampla daca ai conexiunea lenta.Incearca cu Mozzila.Dar sa stii ca nici mie nu-mi apare din prima, dupa ce se incarca pagina de tot apare si casuta.

| Tweetymrrr a răspuns:

Din cauza problemelor tehnice care mai apar din când în când. Fie dai refresh, fie te deloghezi, iar apoi te loghezi la loc. Dacă problemele nu încetează şi observi că orice'ai face nu le poţi rezolva, trimiţi un mesaj la contact.
Succes!happy

| DraGfirE a răspuns:

Reintrii iar sau dai F5(refresh) si o sa iti apara.

| anonim_4396 explică (pentru DraGfirE):

Am facut asta de vreo 5 ori si...nici o schimbare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa patesc si eu. Dau refresh si mai astept putin, apoi imi apare. Pe site au aparut schimbari, deci astfel de erori erau inevitabile. Rabdare sa ai.

| vaRonel a răspuns:

De obicei, daca nu iti arata "casuta portocalie", ar trebui sa iti dea un mesaj de eroare sau ceva, sa iti zica de ce nu poti sa raspunzi.