| Abcfunny a întrebat:

De ce imi arata o intrebari, 0 raspunsuri :O:O? eu avand vreo 60 de intrebari si 25...si ceva de raspunsurisad?

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Isi face refresh site-ul. O sa-ti revina in cateva minute.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pt ca ti se face punctajulwinking

nu iti face griji va aparea la loc. mai tarziu kiss

| albastrel a răspuns:

Stai linistita! va aparea in curand inapoiwinking

| eek a răspuns:

Nu stiu...si eu am aceeasi problemathinking

| kayan a răspuns:

N-ai mai intrebat asta si ieri? sa stii ca raspunsurile pe care le-ai primit sunt valabile si azi. plus ca nu poti sa schimbi punctele alea in bani, asa ca poti sta linistita pe viitor cand mai ai socuri din astea.

| shishilik a răspuns:

Dupa ce trimiti o intrebare apare asa. Cel putin asa a fost la mine. Dupa ce am trimis un raspuns, mi-au aparut punctele inapoi.

| dulcika a răspuns:

Se reseteaza.si la mine este la felsadam 0 puncte dar am rasp castigatoare.laughingaiurea

| Livianananana a răspuns:

E o mica problema! va aparea la loc cum trebuie ca si mie mi s-a intamplat!

| frida0purple a răspuns:

Da..si la mine e la fel.
recalculeaza punctajele.