| rebbi21 a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o intrebare. De ce strangem puncte? Adica la ce le folosim?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
efortul tau este rasplatit prin puncte, cu ajutorul lor avansezi in clasament si ajungi sa ocupi un loc fruntas in topul userilor..nu poti face si nu poti valorifica punctele, in schimb daca dai cele mai multe raspunsuri si te mentii pe primul loc pana la miezul noptii, poti castiga un tricou si vei fi campionul zilei.
O seara bunahappy

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Punctele obtinute pe TPU sunt folosite pentru a urca in clasament.

| Ea12345 a răspuns:

Pentru a avansa in topul utilizatorilor cred. Sau pentru a castiga premiul zilei sau al saptamanii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Acele puncte adunate ajuta la cresterea ta in Rank.
Te pup!

| Matt24 a răspuns:

Pe TPU? In fiecare zi, cine are cele mai multe puncte castiga un tricou.

| rebbi21 explică (pentru Matt24):

Nu castigai un tricou daca esti cel cu cele mai multe raspunsuri pe zi?

| MCG a răspuns:

Strangem punctele pentru a stabilii o ierarhie pe site! Nu le poti folosi la ceva anume!