| Mâncărici a întrebat:

Cate comentarii strangem la aceasta intrebare? Punem de un record?

13 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Bucatica mea de comentariu. Zi mersi, ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câte voturi strângem la aceeest răspuns? Punem de un record?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu raspund doar pentru ca vreau sa am cat ma mukte raspunsuri date.am gresit ''k'' in loc de ''l'' dar nu mai am chef sa ma intorc sa corectez

| Lαrisα a răspuns:

10 maxim. laughing

| AtsukoKure a răspuns:

Mai taie din ele dale dreacu.

| Macryna a răspuns:

Daa cum sa nu si punem si de-o mamaliga cu pui si peste la gratar asa cu musdei dala bun si cu o bere ii chemam pe gigel costel si vasile bem mancam punem muzica facem atmosfera si asta-i paranghelia ia zi te bagi?

| Macryna a răspuns:

Uite te ajut la record

| Macryna a răspuns:

Vezi?

| AlexandraCris a răspuns:

-comentariu-

| Hinata1999 a răspuns:

Poate alta data.

| AndreyBorona a răspuns:

Comentariu

| AndreyBorona a răspuns:

Alt comentariu