| anonim_4396 a întrebat:

TPU,cineva imi stie parola de aici de pe site.Rog administratorii sa gaseasca urgent acea persoana pentru ca imi modifica toate raspunsurile si intrebarile si se da drept mine. Multumesc.E foarte urgent.Altfel fac plangere la Politie pentru incalcarea legii europene privind securitatea pe internet.

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce pornit esti cu Politia.Esti amuzant! Schimba-ti parola din setarile contului tau.Ce drk! Dar problema e ca nu stii regulamentul site-ului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Schimba-ti in spanacii masii de treaba parola... auzi la el, plangere la politie pentru parola de pe TPU...lol ce o sa mai rada aia de tine.

| Salontanul a răspuns (pentru suntserios):

Corect! De obicei cel mai simplu lucru este sub ochii tai da' nu-l vezi!

| syd2 a răspuns (pentru suntserios):

laughing

| T0T a răspuns:

Schimbă parola.

| Fatamuntilor a răspuns:

Alan administratorii, chiar unii moderatori au drept sa modifice continutul unor postari!
In tot cazul zilele astea adminii sunt liberi si nu cred ca te pot ajuta!

| floresdemayo a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Știi cum e... Modificând conținutul unui text, riști să-i modifici și mesajul pe care, vrea să-l transmită. straight face

| Fatamuntilor a răspuns (pentru floresdemayo):

Mie mi se schimba limba pe facebook.Ar trebui sa gandesc ca cineva (din alta tara) atenteza la contul meu
Nepotul mi-a schimbat la loc si zis sa schimb parola!

| floresdemayo a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu schimba limba, schimbă țara. : ))

| milan9 a răspuns:

Buna gluma, Aline! happy
Pe trivia ar fi fost in topul glumelor pe ziua de astazi... Sau poate nu sunt eu la curent cu modificarile care s-au facut asupra postarilor tale...
Hristos a inviat!

| Idkidk a răspuns:

Păi dă la Contact. Şi schimbă parola.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Dar n-are nici o logica.
1.De ce ar vrea ala sa modifice ce ai tu pe site si sa se dea drept tine?
2.De unde iti stie el parola de pe TPU?
3.Si chiar daca ti-as stii eu parola dar nu o stiu cum as intra in contul tau daca nu iti stiu nici adresa de e-mail?

Poti sa schimbi parola cu ceva mai complicat sa nu retina nimeni parola ta ceva lung asa cu multe litere si cifre.

| alexandrualind a răspuns:

Vorbeste cu ei aici daca vrei:

http://www.tpu.ro/contact

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In susul paginii, exista nutonul„Contact". Scrii acolo adminilor dar adminii nu te pot ajuta ci doar tu singur. In stanga sunt niste randuri scrise cu rosu. Mergi la „Setarile contului" si schimbi tu singur parola.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am visat că mi-ai dat ignore crying