| Brâncuşi a întrebat:

A inceput ploaiacrying Ce sa fac? Afara nu...In casa s-a luat curentul...Sa ma bag sub masa?

Răspuns Câştigător
| ayosmdk a răspuns:

Lega-te la ochi... ia un polonic si aseaza-te la geam.

| Brâncuşi explică (pentru ayosmdk):

Observ ca imi raspunzi la multe intrebarihappy Uite o fundabig grin Ca esti de treaba si amuzanta.

40 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nuu,ieși afară.

| Zendaa a răspuns:

Iesi ma afara! Nu vrei sa te simti ca in melodia lui Justin Timbarlake "Cry me a river"?

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Varaaa nu dormm \m/!

| Brâncuşi explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Nu am somnwinking

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Brâncuşi):

Esti de`al meu!

| Brâncuşi explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Si tusmug Broscut-osmug happy

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Vara nu dorm update:
Vara nu dorm, nu dorm, nu am somn, nu am somn
zorii zilei ma prind, la bio citind, ecuatii scrind, pentru ca vara nu dorm.

| Brâncuşi explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Si nu am nici o vina ca nume4tpu e la mine in piscina, spargem seminte bem si cola...Continue prietenashsmug laughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Brâncuşi):

Maaaphbbbbt. Tu ai uitat seara trecuta?! Hai hai, termina! ca daca nu te fac de tot rahatu` pe UPT[unul pentru toti]!

| Brâncuşi explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Ce e pretenas? Cu ce te-am suparat, deja ma sperii, spune-mi ca sa imi cer iertarestraight face Chiar sunt curios.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Brâncuşi):

Ce tupeu fantastic are asta micuu`.

| Brâncuşi explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Care maaa? Banuiesc ca eu, ca doar cu mine vorbesti, pai nu suntem de o seama, da?

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Brâncuşi):

Cu mine, te rog respectuossmug sa vorbesti cu dvs, ca nu am facut scoala impreuna. Nu ne tragem aici de sireturiwinking. Deci nu.:*

| Brâncuşi explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Imi cer scuze Domnule, dar inca nu ne cunoastem, nu stim care dintre noi este mai batran, Va rog frumos lasati-ma sa ma prezinthappy Sunt Daniel din judetul Braila si am 15 ani, Dumneavoastra? Cu respect va salut!

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Brâncuşi):

Badaranule! Ma faci Domn?!?!?! Pentru tine sunt Domnisoara!

| Brâncuşi explică (pentru SimonaNicoletaღ):

laughing Reluamhappy Buna draga Domnitahappy imi pare bine de cunostintahappy Imi permiteti sa va intreb cati ani aveti, tanara Doamnabig grin

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Brâncuşi):

Domnisoaraa! ~(X

| Brâncuşi explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Scuzati-ma am crezut ca aveti si sothappy Draga Domnisoara imi permiteti sa va intrec unde locuiti si cati ani aveti? desigur daca nu sunt indiscret, va multumesc din inima!

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Brâncuşi):

Asa este mai bine. Paisprezece anisori blushing.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Brâncuşi):

Arges.

| Brâncuşi explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Pisprezece?straight face Asa putin? am crezut ca ai vreo 16happy Multi inainte... daca imi perimiti sa iti dau id meu pe privat sa vorbimhappy Acum iti las mesaj, si iti urez o zi buna.

| Xtadelo a răspuns (pentru Brâncuşi):

Foarte tare rolling on the floor laughingrolling on the floor

| W3R4 a răspuns:

Si la noi s-a luat curentul!

| Aneurysm a răspuns:

HANG YOURSELF
Wouldn't it be fun?

| iKeel a răspuns:

Dă-ţi un cap în gură, ai leşinat, şi te trezeşti mâine dimineaţa, teafăr si nevătămat.

| umbrax a răspuns:

Joaca-te cu yeti

| SophieCoraline a răspuns:

Iesi afara u o umbrela, intoarceo invers si incearca sa aduni cit mai multe picaturi.

| Gusky9 a răspuns:

Daca sa luat curentul...tu cum ai deschis calculatorul? Sau ai laptop pe baterii?

| Brâncuşi explică (pentru Gusky9):

Am laptop man, ce ma crezi Arhimete? laughing.

| Gusky9 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Nu,te cred un user de treaba. Sper sa vii in TAR(Trivia/Amuzante Revine).

| Brâncuşi explică (pentru Gusky9):

Nu stiu daca o sa mai scriu acolo,adica sa ajut oamenii,deoarece daca vrei expert TPU, nu trebuie sa ai raspunsuri la tivia, deoarece acolo sunt numai glume, si noi trebuie sa ajutam oamenii in probleme serioase, iti urez o zi buna!

| Gusky9 a răspuns (pentru Brâncuşi):

TAR are ca scop gonirea celor cu intrebari tampite si aducerea categoriei T/A la starea de anul trecut cand nu mai era asa plictisitoare.

| ღlexxyღ a răspuns:

Iesi afara daca fulgera, ia si un obiect din fier cu tine, stai in ploaie si tine-l in mana big grin mereu functioneaza :X