| Aleexaandra a întrebat:

Ai mânca o iahnie de fasole? >:

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Dacă aş ştii ce înseamnă "iahnie", aş răspunde.

| PastilăBă a răspuns:

Iar mă'njuri?waiting

| MiHaI a răspuns:

Am baut iahnie de fasole *oare se mananca sau se bea*

| MiHaI a răspuns:

Aaaa

| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a răspuns:

Urasc fasolea! mai ales cand e si de iahnieee...rolling on the floor (p.s. nu stiu ce-i iai iahnie.thinking ) laughing

| VadPorci a răspuns:

Dar tu ai manca terci de soboani?*isi ia cutitu si pleaca dupa sobolani*

| VadPorci a răspuns:

@MyHaY se suge baa!

| Aleexaandra explică:

@Julya nici eu da imi place cum suna rolling on the floor), dar e iahnie de fasole, nu fasole de iahniee rolling on the floor

| Deeu_1723 a răspuns:

Da,e delicios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer ceafa de pui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da cum sa nu. iahnie de fasole cu ceapa. vezi ce fain tragi parturi dupa. aaa, stai, ca voi fetele nu mancati asa ceva, ca va e rusine de reactiile adverse... ca voi sunteti ca DeliKatul. finute si bla bla bla. pana va maritati si va cere sotul iahnie. doara nu o sa manance el iahnia, si voi "salata a la fara gaze". sa fim seriosi, e mancare foarte buna si sanatoasa ( plus ca nu e nimic mai fain decat sa tragi concerte sau sa faci concursuri de parturi cu colegii de camin. asa, ca intre studenti )