| cateluuus a întrebat:

Ai mâncat vreodată cu furculingura?

30 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Ai onoarea să mă inviţi în oraş.

| cateluuus explică (pentru Furculingură):

Să ştii că întâi de toate trebuie să-mi confirmi dacă eşti sau nu pisică. Apoi mai vorbim despre identitatea mea. Mai pe scurt, sunt căţea, dar putem merge la shopping dacă nu eşti o mâţă, desigur.

| Ashadow a răspuns:

Acum ca ma gandesc, nu m-a invitat niciodata la un kfc or something.Nu suntem nici macar in friendzone.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Eu m-am căcat pe acelaşi veceu cu o moarte maliţioasă. Oftică-te.
(doar că am improvizat, ei i-am ataşat de veceu un tub direcţionat către gaura curului)

adevăăraaaaat
http://www.youtube.com/watch?v=gqcYNTf6DG4#t=14

| Furculingură a răspuns (pentru Ashadow):

N-am bani de kfc, dar pot să îţi ofer apă plată cu frimituri.
Ştiu că nu poţi refuza aşa ofertă.
Ştiuuu
Jtyuuu

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca o sa mori in chinuri.

| Ashadow a răspuns (pentru Furculingură):

Sa refuz?! Nici nu vreau sa aud de o asemenea oferta nedemmm...mancam aici sau la pachet?

| Furculingură a răspuns (pentru Ashadow):

Scz, nu te-am mai putut aştepta.
A trebuit să împart apa cu altcineva.
Ia un leu să-ţi iei o gogoaşă sau un CD cu manele.

Ce naiba zic

| Ashadow a răspuns (pentru Furculingură):

.,.,.,nu-mi plac gogosile
dar pastrez leul, strang pentru o placa, imi mai trebuie doaaarrrr...restul de bani.

E molipsitor

| Furculingură a răspuns (pentru Ashadow):

Am eu o placă de păr mai veche pe sub dulap, ţi-o dau dacă vrei. Asta dacă nu a prins rădăcini de sucul pe care l-am vărsat acum câteva zile şi mi-a fost lene să îl curăăăţ.

Ştiu nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Preentzul meu scump şi drag, eu sunt fhratzyoara cu turritopsis nutricula (sper ca i-am scris corect numele), eu sunt o meduză imortală cu heirstail de lamă şi blănuri de raţă.
Deci şah mat, eu nu mor.
http://i.imgur.com/BvXPCY1.gif

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Băh.
Nu tlebuia ieli să faţem pomană?puppy dog eyes
ăchei, peste 3 zile îi alt eveniment. nu, nu dragobete.

Am să te fierb la proţap pentru această nesimţire nemaivăzutăaskasjdkashjfgkj.

Aşe' că mori în chinuri cu domnu' Pulancur (e fostul meu vecin).

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ma certi si nu era dragobetele...la multi ani.

| Ashadow a răspuns (pentru Furculingură):

Ai o placa facuta din par? Ceee tare ca in tom si jerry
http://static4.wikia.nocookie.net/......enshot.jpg

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Las' că-n vreo 26 de minute fac eu 99 de ani şi juma.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow,te transformi intr-o preadolescenta tanara si fermecatoare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Tu deja eşti tânăr şi fermecător :x < 3
http://i.imgur.com/kLREoDw.jpg
Hai gata cu glumele, n-are rost să iei în seamă o persoană proastă cam ca mine.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Rata*
d ke spooy asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Ce să ştii tu...
http://i.imgur.com/FrFBzZ2.jpg
Dhovadha k crucy ie phroastha. Ştiu că mă urăşti, preentzul meu.

Scuzî pientru aşea porieclă Sofocles pi cari ţam dat-o ieri. Şî amu tri să stau 2 orie să disşifriez masaju pi cari l-am prîmit di la tini pi prîvath.

| suităr a răspuns:

Nee,Furcu' nu e folosită pentru chestii din astea.

| AirănMeidăn a răspuns:

Da. Nu te enerveaza atunci cand mananci supa cu taitei si iti aluneca taiteii din lingura?
Acum ai FURCULINGURA! O inventie revolutionara care iti va schimba viata! Sunati acum la numarul afisat pe ecran si primiti 2 FURCULINGURI! Oferta limitata!

| PedoBarbie a răspuns:

Da. E un tacâm obişnuit.

| Naяutσ a răspuns:

Da, si am lasat-o pe ea sa plateasca masa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar m-am masturbat la o poza cu ea in timp ce mancam.

| LordBolton a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Cred ca a fost greu sa mananci cu o singura mana... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, aer.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Eu mănânc doar cu ciocanul de tuns iarba.

| raduradu2014 a răspuns:

Nu.tu ai mancat?

| cateluuus explică:

Aş vrea mult să mănânc cu furculingura... Din păcate labele mele sunt prea mari şi o scap...

| LeeMinHo00 a răspuns:

Nu am macat.