| anonim_4396 a întrebat:

Am vorbit cu Furculingura si de fapt nu la mancat pe unicorunul Ciorapel, sa ii zic asta lui SHID?

8 răspunsuri:
| LaChatte a răspuns:

Da-l naibii de ciorapel laughing mai nou e sa adopti legumewinking

| Pricked a răspuns:

Mai potrivit ar fi să te gândeşti la reacţia profului tău de română dacă ţi-ar vedea post-ul.
Nu? Bine.

| Ashadow a răspuns:

Normal,FurculingurĂĂĂ,nu e canibalĂĂĂ.

| Foxyyyy a răspuns:

Ce-i cu atatea intrebari stupide despre unicorni? E deja plictisitor.

| Fernando9Torres a răspuns:

Unicorni,unicorni..si iar unicorni ce aveti ma cu unicornii? sunteti zoofili? sau basmofili?

| SĦÌŊ a răspuns:

*tusind treatal* mi-ai incurcat numele...e Shin

| SĦÌŊ a răspuns:

Si e adevarat...chiar devine plictisitor.Deci din partea mea, Furcu, sa iti stea Ciorapel in gat! O sa imi adopt si eu ceva mai normal, o rosie sau o piatra ceva.