| Insomnii a întrebat:

Alta cu profesori...http://www.tpu.ro/......rasa-atat/
si mie imi place de profu de mate dar sa fie mort si sub pamant. :-bd

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

DeeaTeIubeste. De acord cu tine, așa mi-ar place și de profu meu de mate. laughingdevil

3 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Daca profa de mate ar fi o femeie frumoasa gen playboy, mi-ar placea de ea...dar asa sad

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mi se pare aiurea sa te incurci cu un profesor...
daca se afla, probabil si el va fi concediat, da tu vei ramane in scoala si toti se vor purta naspa cu tine.

| auroraa a răspuns:

Eu tot as vrea profesorul de istorie de istorie sa flirteze cu mine rolling on the floor ce pacat e femeie si are 78 de ani