| Mayar a întrebat:

Am chef sa rad. Ce prostie/chestie amuzanta ati scrie?
Sa va vad! - Prefer fara chestii vulgare, va rog!

Răspuns Câştigător
| al9264 a răspuns:

Salut
Ma cheama Ciorap Octav.
Am 83 de ani.

M-am insurat prima oara sambata.
Mai devreme nu ma lasa tata, dar s-a insurat si el prima oara in martie si mi-a sugerat asta.
S-ar fi insurat si el mai devreme daca il lasa bunica-su, dar in final l-a lasat, ca doar s-a insurat si el prima oara inainte de dragobete.

Ma durea mereu capul, dar acum a incetat deoarece l-am lovit cu ciocanul ca sa ma razbun pe el.

Mai ieri mancam o banana.Am aflat astfel ca cel mai bun amic are impotenta.

Tocmai am fost prima oara la cinema.Cine ar fi crezut ca acum este cu sonor?

Saptamana trecuta am vazut un zombalau.Ieri am observat ca priveam o oglinda.

In clasa a 8-a s-a facut un test de virginitate la scoala fetelor.Singura virgina din clasa era diriginta.

Pe amicul meu il manca virgula capul.M-am suparat pe capul sau si l-am mancat si eu.

In clasa a 6-a am lipsit o luna fiindca rudele mele erau calcate de un tractor in continuu.In acel timp invatam sa merg cu tractorul.

Sunt daltonist.Cand traversez strada sa merg la vecinu' port un tricou pe care scrie "Sunt daltonist" dar masinile ma lovesc in plin pe zebra.

Vorbind de masini, de craciun am lovit cu masina un copac, ceea ce nu are sens pentru ca l-am claxonat.

| Mayar explică (pentru al9264):

rolling on the floor Mor de ras! Ajutooor! rolling on the floor

| al9264 a răspuns (pentru Mayar):

Pentru o fundA TE AJUT.

| Mayar explică (pentru al9264):

Am dat-o! Numai sa ma ajuti sa nu mor aici! Ce zici? Sa ma arunc in apa? Asa ma inec si nu mai pot rade, sau cum sa fac?hee hee

| al9264 a răspuns (pentru Mayar):

OK
In primul rand nu uita ca cel mai bun prieten al meu e impotent.
In plus m-am lovit cu masina de un copac surd.
In afara de asta, nu apare Scooby-doo sa vada daca chiar sunt zombi
Pe de alta parte, diriga era virgina.

| al9264 a răspuns (pentru al9264):

Astea sunt vesti proaste

| Mayar explică (pentru al9264):

Foarte! Nu ma mai pot opri rolling on the floor

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca daca m-ai vedea verde la fata ar ajunge ca sa razi pentru un an laughing
P.S.: Nu-s extraterestru tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai am aici o enigma pentru tine:
Un crescator are 40 de oi. Luni un incendiu omoara jumate din turma. Marti un sfert din oi reuseste sa scape. Miercuri crescatorul cumpara alte 10 oi. Cate vaci are?
tongue

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Cate a avut si inainte.hee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Nu tongue

| HaLoGeNNN a răspuns:

Daca as avea 100.000 $ i-as pune in banca sa faca s*x si sa se inmulteasca tongue

| Ammizzu a răspuns:

Un student ia nota 4 la examenul Logica si ii propune profesorului:
- Daca va pun o intrebare logica si nu-mi raspundeti imi mariti nota?
- Profesorul: Da.
- Ce este ilogic dar legal, logic dar ilegal si totodata ilogic si ilegal?

Se gandeste profesorul... nu stiu, si ii mareste nota.

Studentul raspunde:
- Ca dvs aveti 60 de ani si sunteti casatorit cu una de 24 - este ilogic dar legal; ca sotia dvs are un amant de varsta ei - este logic dar ilegal; ca dvs ii mariti nota amantului sotiei - este si ilogic si ilegal.

| Mayar explică (pentru Ammizzu):

Da, asta e buna laughing

| AR1373 a răspuns:

Ce frumoasa ar fi viata daca ar exista strigoi, fantome si zombie...am bea cafeaua de dimineata cu strigoiul Gogu', seara fantoma Gigica ti-ar citi Scufita rosie(unde personajul pozitiv este lupul) si desigur prietenul nostru Zombalau venind sambata seara sa ne uitam la meci, tu mancand floricele si band bere, iar el mancand creier de curca si band un milkshake din caca de peste...laughing
Ce idioata ar fi lumea daca ar exista sirene, vrajitoare si Doamne fereste zane...nu stiu ce au fetele astea de 6 ani de isi doresc prietene zane si vrajitoare din alea cum e Bibi Blogsber-nu am stiut cum se scrie.

Of unde a ajuns lumea...

Ei bine eu ma intorc la Gigica ca asta-seara imi citeste Punguta cu doi bani.