| TruewordxD a întrebat:

Am muscat o portocala si acum sangereaza! da nu asta conteaza.Vand kilogram la ciorba..cine vrea?

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Poate facem un schimb, pe 1 kilogram de ciorba iti dau 1 litru de cartofi. Si despre portocala, fa-i o inmormantare frumoasawinking

8 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Nu mă interesează kilogramu, vreau să știu dacă portocala e bine!

| Pricked a răspuns:

Ciorba ta e seacă.

Aşa se întâmplă când nu ai bani pentru ingrediente.

| Snowal15lea a răspuns:

Am mai vazut replica cu portocala undeva.

| ℓανιηια a răspuns:

Du repede portocala la spital!

| fataciocolata a răspuns:

Portocala inmormanteaz-o in curtea casei.Iar daca vrei eu iti dau 1 kilogram de neuroni iar tu imi dai apa la plic. Funda?

| RoGaming a răspuns:

Stai linistit, la un moment dat ni s-a intamplat asta tuturor laughing