| DryCooker a întrebat:

Am un popandau schizofrenic care se crede masina de politie.Cand vreau sa ma culc,face NINO NINO NINO NINO.Si trezeste si vecinii, inclusiv pe mine!

7 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Și ultima oară ai fost la psiholog pentru că ai văzut o balenă roz cu corn de unicorn fumegând spermă pe nas?

| suităr a răspuns:

Așa și?
*așteaptă ca un user oarecare in special Speed99 să dea la reply melodia aia*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......a-dreapta/

=))

| umbrax a răspuns:

Pune-i scoci la gura si nu o sa mai faca ca masina de politie

| piratuu a răspuns:

Da-i cu Dry cookerul in cap! tongue

| Guti14Haz a răspuns:

Popandau, hai sa te felicit!

| Oleg20 a răspuns:

Pune-l pe urmele unor popândăi ce se cxred bandiţi şi se va linişti odată ce-i va prinde.