NOname
| NOname a întrebat:

Am un câine ateu, umblă cu necuratu'. sad
Ajutaţi-mă să-l aduc pe calea cea dreaptă!

85 răspunsuri:
NOname
| NOname explică:

Nici măcar postu' nu vrea să-l ţină. sad

Prima dată când l-am învăţat să se postească, a leşinat, a doua oară - abia a învăţat, a fugit de acasă. sad

NOname
| NOname explică:

Iar la exorcizare se tot zbătea să nu-l legăm şi scotea sunete ciudate. La popă, ce umbla cu tămâie, rugăciuni şi cruci şi îl stropea cu apă sfinţită, mârâia foarte urât. Sigur e posedat de necuratu'. sad

NOname
| NOname explică:

Au început să apară şi legume atee. :(

http://www.tpu.ro/......-pacatuit/

http://www.tpu.ro/......viata-lui/

Chiar că trăim în ultimele zile. Satana a pus stăpânire pe toţi. Doamne fereşte!

NOname
| NOname explică:

Http://i.imgur.com/6ReLXpy.jpg

NOname
| NOname explică:

Http://www.facebook.com/......525410329/ :))

| NOname explică (pentru NOBODY):

Nu glumi cu lucrurile sfinte! Ajută-ţi un frate la necaz şi Dumnezeu te va răsplăti. Doamne ajută!

| NOBODY a răspuns (pentru NOname):

Am lipsit și eu un an și iaca te-ai blagoslovit. Bagă capul sub patrafirul părintelui sau cel puțin botul cățelului și îl vei aduce pe cărarea Domnului!

| Guti14Haz a răspuns (pentru NOBODY):

rolling on the floor))))

| JeSa a răspuns:

Un duș rece, parol, (i-)aș recomanda!

Pup!

| GroparuVesel a răspuns:

Trimite-l pe la mine, soro... Dupa un shot de apa sfintita merge singur la biserica.

| NOname explică (pentru GroparuVesel):

Domnule Gropar, m-aţi putea ajuta şi cu rămăşiţele lui Gigel, care acum e cu Domnul (de când l-am curăţit de păcate)?
Doamne ajută...şi apară-ne de Protecţia Animalelor(/demonilor şi dracilor/ateilor/necuraţilor)!

| GroparuVesel a răspuns (pentru NOname):

Desigur...vechiul prieten al tuturor Gigel...care a incetat din viata in urma unei deflagratii si oasele, ca prin minune de la Domnul, au ramas neatinse si albe ca laptele batut.Le voi pune intr-o valiza alaturi de apa sfintita si ti le voi aduce deseara.

| RockOrNothin a răspuns:

Spune-i că în Iad îl castrează.
Dacă asta nu merge, cheamă-l pe Moisie să-i țină "niscaiva" predici laughing Cât timp câinele adoarme de plictiseală, îl închizi în Biserică și îl aduci pe Popa Mondialu" să-i f**ă o cruce peste ochi

| Pricked a răspuns:

Http://thumbs.dreamstime.com/x/right-path-sign-29084870.jpg
Du-l aici.
Şi nu uita: sunt alături de tine!;)).

| NOname explică (pentru Pricked):

Mulţumesc. Doamne ajută!

| Pricked a răspuns (pentru NOname):

Amin.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ei si? Toti cateii ajung in rai! Pune-i filmul asta, poate il convingi.
http://filme0n.blogspot.ro/......ublat.html

| NOname explică (pentru Fatamuntilor):

Ahaaa, deci la căţei e fără discriminare?hee hee

| NOname explică (pentru Fatamuntilor):

De ce, Doamne, de ce?! Toată viaţa am visat ca toţi ateii să ajungă în iad. crying

| Fatamuntilor a răspuns (pentru NOname):

Poti sa te bucuri in continuare.Am auzit ca acolo e cald si bine, si ati scapat de factura la gaze laughing ca tot s-a scumpit.
Asa ca ai doua posibilitati : ori te dai cu crestinii si mergeti amandoi in rai, ori ramai cu catelul ateu si mergeti,, dincolo'''
In urmatorii 50 de ani ai timp sa te gandestihee hee

| NOname explică (pentru Fatamuntilor):

Este scopul vieţii mele să mor şi să fiu sclava unui zeu sadic, stupid şi imaginar şi înconjurată de naivi o veşnicie inexistentă. Doamne ajută! love struck

| Holiday a răspuns:

Du-l la lins moaste, stii doar ca le place cainilor sa linga...sigur il aduci pe drumul drept, doar ai grija sa nu fuga la manastire apoi...

| NOname explică (pentru Holiday):

(Nici câinele nu e atât de prost.hee hee )

| єχcєєℓ a răspuns:

Puneți-vă într-un fotoliu comod(cu el în brațe să nu fie mofturos) și schimbați canalul pe Trinitas.Trebuie să se prindă câte ceva și de el.E încă în floarea vârstei presupun.Trebuie să te ocupi de el cât de repede poți!

| NOname explică (pentru єχcєєℓ):

De botezat, l-am botezat, dar de când a pus satana stăpânire pe el, fuge de sfinţenie ca dracul de tămâie. L-am dat şi cu mir, i-am pus şi muzica creştină, dar el tot aleargă ca posedatu' după minge. sad

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NOname):

Aoleu și eu fac urât când simt miros de tămâie.Prin ce trece săracul, poate e mai sensibil și ar trebui să o iei pas cu pas.Tricotează-i niște botoșei cu icoane. Poate păcatele îl vor imobiliza. Dacă nici așa nu merge atunci trebuie eutanasiat devil

| NOname explică (pentru єχcєєℓ):

L-a bănuit şi popa de vrăjitorie. A zis că dacă nu se pocăieşte până la Crăciun şi nu se leapădă de necuratu', îl va arde pe rug, ca să-l curăţească de păcate. Doamne ajută!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NOname):

Nu prea mă descurc eu când vine vorba de încurajări dar "să fie într-un ceas bun" cred că așa se spune

| NOname explică (pentru єχcєєℓ):

Doamne ajută!

| W3R4 a răspuns:

...ai încercat să-i pui o riglă în faţă? *badum tss*
(ceeee, ai zis "pe calea cea dreaptă"! laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te cu el la o catea Crestina.

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Vai, cum poţi să sugerezi aşa ceva? Curvia e un păcat mare. Doamne fereşte!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Eu nu am zis sa si faca... doar sa-l duci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*se uita la cainele lui ihuihihii*
fiul meu doarme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum faci:
1) Ii arati lesa si ii spui ca va duceti la catele.
2) Te duci la preot si ii ceri cateaua.
3) Ii inchizi pe amandoi intr-o camera sau in Biserica, unde vrei.
4) Ei o sa faca turul si la un moment dat catelul tau va obosi.
5) Catelusa ii citeste Biblia ca sa-l faca sa adoarma.
6) Dupa o ora jumatate te duci si ii lasi liberi.
7) Daca cainele tau da din coada si are ochii iluminati, problema e rezolvata.
Sper ca te-am ajutat.
P.S.: Daca s-au imperecheat inainte ca catelusa sa-i citeasca atunci asta e o problema, se va umple lumea de caini atei.
Succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adu ceva ca sa indrepti calea stramba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa stapan, asa caine! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-trezeste/
Dumnezeu sa va ajute tuturor! :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o lume de pacatosi nu ar fi fost suficient, sa declari ca nu esti cu nimic mai mult pacatos decat ceilalti deci ca esti fiu al lui dumnezeu. ti s-ar fi raspuns ca toti pacatosii spun asta. mi se intampla asta peste tot

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Într-o lume de declaraţii nimic nu e sigur. : )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba pe tine te- am aduce pe deumul cel bun.no offence! :-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tunde-l zero si leagal de un copac in fata blocului in puta goala. Daca in trei zile nu se ia de citit biblia, il duci asa tuns si ras, intr-un local sau spatiu public sa rada toata lumea de el.

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Isuse, tu eşti?
Aşa iubesc eu spiritul divin. love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Nu stiu cine o fi isus dar eu sigur sunt jos.Viu si palpabil. big grin

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Ce bine de tine! Suntem doi. big grin

| DeathIncarnate a răspuns:

Pic de umor n-ai, cat despre gandire ai probleme grave, fatahappy

| NOname explică (pentru DeathIncarnate):

Nici pe câinele meu nu-l pot învăţa să-şi iubească aproapele. Tot aleargă după pisici. sad

| Pricked a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Pot să te întreb ceva?batting eyelashes
Ai venit aici doar pentru a da voturi eronate şi nefolositoare?

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Pricked):

Da

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Pricked):

Vai de mine, dar cum de ti-ai dat seama?!:O

| Pricked a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Eh, acum eşti în ton cu T/A.
hee hee. Vezi că ai 4 voturi de la mine.

| Zas a răspuns (pentru Pricked):

Tu ai peste 4 de la el, din cate se vedelaughing))))))

| Pricked a răspuns (pentru Zas):

Liar!
*plânge în hohote*

| DarkAndDreary a răspuns:

Vorbeste-i despre bunul nostru Dumnezeu si va gasi singur calea cea dreapta.
Doamne ajuta!

| SabinaQueen a răspuns:

Du-te la Varu, te rezolva

| umbrax a răspuns:

Obligal sa citeasca biblia

| NOname explică (pentru umbrax):

Nu am găsit una în limba lui (e olandez cu origini franceze, asiatice şi spaniole).

După ce i-am citit din Geneză şi Tatăl Nostru mi-a ros Biblia, a îngropat-o în grădină, sub un măr, a făcut pipi pe el şi s-a dus să se culce. sad

| umbrax a răspuns (pentru NOname):

Nasoooool

| HaLoGeNNN a răspuns:

Citeste-i Biblia.

| piratuu a răspuns:

Du-l la biserică.