| Alxxxxx a întrebat:

Salut! Am si eu un hanorac de la El Nino cu imprimeu si vreau sa stiu daca il bag la masina la 60 grade se topeste imprimeul sau ceva?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Pe fiecare haina sunt mici etichete cu informatii despre cum trebuie intretinut! de obicei este pozitionat la gat sau intr-o parte.
Acolo pe langa temperatura recomandata ne arata daca arata daca se pune sau nu in clor, daca se calca.E bine sa tii seama, mai ales daca tii la acea haina.

| Alxxxxx explică (pentru Fatamuntilor):

As fi vrut sa intre putin la apa...

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Baga-l la 40 de grade. Esti mai sigur.