| anonim_4396 a întrebat:

Apa sfintita nu strica un laptop daca e udat? daca vine popa trebuie sa stiu e ceva important

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Eu zic sa-l reinstalezi, a aparut "ageasma 4.1.3 deluxe edition", asta umbla si in istoricul navigarii, cookies, etc, asa ca ai grija.

7 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

ORICE lichid strica un laptop daca ajunge la circiute.
Apa, chiar daca e sfintita, nu-ti protejeza laptotul.

Virusiii ii scoti pe alte cai!

| Holiday a răspuns:

Eh, daca da de ceva porneturi pe acolo, il distruge complet, daca ai poze cu Dumnezeu si rugaciuni, automat iti adauga inca 2giga de ram.

| Alcyon a răspuns:

Ce, vrei să-ti inmoi laptopul in aghiasma? laughing

| MskDesign a răspuns:

La obiectele tale electronice nu strica nimic. Poti arunca pe televizoare, laptop-uri si ce alte dispozitive electronice mai ai prin casa.
Ce intrebare e asta? Chiar nu putem avea putina seriozitate la aceasta categorie? Daca aveti chef de glume, exista categoria Trivia/Amuzante.

| Jardelin a răspuns:

Intrebare de doi lei pe care o posteaza de obicei ateii astia de vreo 13-14 ani, cum s-ar zice incepatori, smecheri dar prosti!

La tine am pretentii mai mari, Ray! Am citit postari faine de ale tale, nu pot sa cred ca pui astfel de intrebari!

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Jardelin):

Aici sunt total de acord cu tine!

| Whateverpfff a răspuns:

Apa sfintita e tot apa deci...