| Clorox a întrebat:

Aseara m-am uitat la raspunsurile si intrebarile de pe TPU si am observat ceva, atunci erau oamenii mai buni, mai de treaba, stiau de gluma, nu ca acum...
Erau intrebari interesante, nu chestii de genul "Ce telefon sa imi iau?".
Voi ce parere aveti? Ce credeti ca i-a facut pe unii sa se schimbe? Chiar daca nimeni nu prea mai este pe TPU din perioada aceea!

8 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu pot sa imi dau cu parerea, pentru ca eu nu sunt de foarte mult timp pe TPU, sunt doar de un an si cateva luni, deci nu stiu cum erau oamenii de atunci pe TPU!

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Cind "atunci" si care perioada?

Cei de atunci, au crescut, nu mai folosesc TPU. Copiii de acum, au ata educatie. Sau... au lipsa de ceva educatie. Nu-i intereseaza decat (asa cum spui) cel mai la moda telefon. Pe banii parintilor "rai" care nu le dau bani de cheltuiala.

| Clorox explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Prin 2013...
Ai dreptate, dar aici nu sunt doar copii, sunt si adulti happy

| Ecaterina2016 a răspuns:

Eu am pus o întrebare..Tot 5 sau 10 filme documentare? Nici un răspuns laughing) Daca ziceam ceva legat de religie sau homosexuali era " brain storming" rolling on the floor

| TURB0X a răspuns:

Ce@w, pisi! kiss