| anonim_4396 a întrebat:

Ati folosit sau folositi jucarii sexuale? : dar baietii? macar din curiozitate.

Răspuns Câştigător
| dorinaugustin a răspuns:

Baietii ...ca jucarii sexuale, parca toate...folosesc asa ceva happy

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Da. Ultima mea jucarie a fost Gigel rolling on the floor

| cretzufinish a răspuns:

Nu jucarii...ca pe alea le avem deja laughing Dar mici picanterii zic eu ca sunt bine venite, pentru un plus de armonie ca altfel ar deveni monoton, banal

| miauu a răspuns:

hee hee
nu am folosit

| alecs871 a răspuns:

NU. Cand intrii intr-un sex-shop, patru sferturi sunt numai cu jucarii pentru femei (si eu chiar nu am ce face cu un dildo)

| PauLa.M a răspuns:

Doar catusi. e distractiv.

| cristianli a răspuns:

Nu, din pacate nu s-a inventat nicio jucarie care sa micsoreze un pic penisul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar un covoras aspru de tot jos.Sa aiba aderenta si ungiile de la degetele mari de la picioare mari sa nu cumva sa patinez.

| GargaritzaB a răspuns:

Da, am folosit si folosesc in continuare. Le-am cumparat de pe https://kupoane.ro/store/erotic24/. Am avut parte de o livrare discreta sex shop easybox.