| LordBolton a întrebat:

Avem iluminati printre noi... probabil ei nu platesc factura la lumina, dar nu asta este important. Ei s-au infiltrat printre noi si ne conduc din umbra. T/A-ul este intr-o situatie precara, sabotori (trolii) pun intrebarari sinistre si distrug amuzamentul Russia ocupa categoria Timp liber, pensionarii sunt in numar de 2 000 000 000, tiganii fura metalele, ungurii arboreaza steagul Ungariei pe T/A, Somalia declara razboi SUA, genocidul sireneelor incepe, populatia T/A se muta la D/S. Categoria se duce de rrapa *ii alunca mana* si cel mai rau... am ramas fara inghetata.

Ieii daca ai citit asta ti-ai irosit timpul *Noob ofera un cartof*

Intrebare : cat de mult va place vacanta de vara, credeti ca T/A va fie amuzant in vara?

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O să faci sifilis. happy

| єχcєєℓ a răspuns:

Toata ziua la pc:
-jocuri
-muzica
-anime&manga
-sex
Da.

| Seducatorul a răspuns:

ILuminati?! Pff, nu exista asa ceva, cel putin n-am voie sa spun ca exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bă tu ai ceva cu Rusia, genocidul, naziştii, războaiele, ungurii.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Da.Mai mult timp liber inseamna mai multi playeri.

Eu sunt Putin.

| DoriKat a răspuns:

Cu siguranta T/A va fi mai amuzanta in vara... se intorc multi happy