| Copac13 a întrebat:

Ba am vazut ca muți vreti frați sau surori va spun din experienta ca nu e cine stie ce doar ca nu te plictisești niciodată

8 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Eu am vazut ca majoritatea fetelor vor o sora, si eu as vreasad
Dar e frumos sa ai pe cineva cu care sa-ti imparti timpul

| SergiuBoss11 a răspuns:

Copacelule,du-te si canta My friend the wind si nu ne mai vorbi de lastarii tai

| LePotato a răspuns:

Eu as fi vrut sa am o sora, ca frate amstraight face

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Eu as vrea o sora, insa sunt singura la părinți! Oricum, e prea târziu acum sa mai vreau frați laughing

| TiberiuFasole a răspuns:

La un frate/sora, asa e. Dar la 4 deja va bateti pentru calculator, pentru mancare, va certati. Rar sunt momente in care sa stai cu ei.

| Copac13 explică (pentru TiberiuFasole):

Ba noi suntem 3 si mai toata ziua ma cert cu ei destul de rar mai des cu soramea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Y.o sunt singura