| anonim_4396 a întrebat:

Ba... Ce am realizat eu de ceva timp? Faptul ca nu trebuia sa fac preselectii pentru tata nou. Decât cu tata ca Fabu, mai bine singur pe strada sa te mănânce câinii. :]] Crederi ca mai vrea Endo sa mă infieze? thinking

26 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Mai bine il alegeai pe Mad... Just sayn'

| KamaSutra a răspuns:

S-ar putea sa vrea thinking

| LePotato a răspuns:

Nu stiu ce sa zic nici despre Endo :]]

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Aloo,da ti-am dat eu voie sa pleci? Treci imediat in casa si apuca-te de scris ca incepe scoala, si fara spirt o saptamana pentru chestia asta.

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Fara spirt? crying
De ce tati...de ceeee... crying crying crying

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca esti un copil rau, foarte rau.De astazi numai apa ai voie!

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Daisuki,eu zic sa-i furi tigarile straight face.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata,de azi sa nu te mai vad pe langa daisy, ai o influenta proasta asupra ei si o inveti numai tampenii.

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Bine,bine sad.

O, hei, ce face Daisuki cu tigarile alea langa cosul de gunoi?
Prea tarziu straight face. Le-a aruncat.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si de asta te iubesc eu pe tine. :3333

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc blushing.

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Nu! Nu mi-o poti lua pe Conqueta. Never! O-O

| Croampa a răspuns:

Realizezi ca Endo nici nu mai da pe aici (T/A), nu?

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

crying da nici numele nu l-a spus. Endo rau.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica nimeni de aici nu stie cum il cheama-n real? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Nimeni. Si-s curioasa. thinking

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ionel! straight face
Gata, am rezolvat problema!

| Suck a răspuns:

No tu iubi iar imi schimbi socrii?

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Da de când tatii mei (ce ciudat suna thinking ) sunt socrii tai?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum realizez o chestie.Eram atat de beat cand te-am facut incat nu stiu cine e mata, sau cum o cheama, dar stiu ca e o panarama, fiindca ai deja 2 tati laughing

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Ba...sa stii. laughing ia stai.O-O mama..nu e..nu..e..T^T crying((((( aaaaaaaahaaaaaaaahaa ahaa.aha. crying unde e mami? crying

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te-am facut din flori ma laughing, ori te-am luat de la gunoaie. alegi tu ce varianta iti convine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

crying si tu esti la fel de rau. Mai bine-s orfana. Sa vad cum scap de Fabu. Fug de-acas'.laughing

| Copac13 a răspuns:

Mi-e dor de frumosul ala

| L1feDRAIN a răspuns:

Otraveste-ti tatal si nimeni nu va spune nimic, cauta-ti altul rolling on the floor

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Presimt ca o iei pe coaja. laughing