| Copac13 a întrebat:

Ba sobolanilor cum a fost ziua voastra ca eu acum am ajuns acasa?
P.S ma doare spatele

23 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Stiu ca pare ciudat, dar azi am vazut un tip care-si lovea incontinuu capul de un pom. Idk n idc, dar semana putin cu tine. Asa ca am sunat la politie, pentru ca stii si tu, acel tip EFECTIV nu mai avea cap.
Si da, esti urmarit de autoritati pe motiv ca ai ucis un cetatean nevinovat ce te faci oh doamne

| Ashadow a răspuns:

Te-ai intors in padure deci?
*badum tss*

| AirănMeidăn a răspuns:

pe toti va doare spatele in aceeasi zi
dubiosss

| LoveSleep a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Mie imi miroase a gangbang

| AirănMeidăn a răspuns (pentru LoveSleep):

exact

| SergiuBoss11 a răspuns:

A fost ok.La un moment dat, m-a enervat unul asa de tare ca i-am dat cu parul in spate, in rest nimic special.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

A fost SUUUUPEER! ^•^

| Copac13 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| W3R4 a răspuns:

M-am împiedicat de o treapta, si am cazut pe scari, in rest a fost o zi frumi.
Pune si tu pe cineva sa te maseze pe spate...cu picioarele. :3

| VibeTrix a răspuns:

Si pe mine! sad De 2 luni ma doare.

| Copac13 explică (pentru VibeTrix):

Hehehe mie mi-a trecut

| VibeTrix a răspuns (pentru Copac13):

Mie nu crying(

| Copac13 explică (pentru VibeTrix):

Hehe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, sobolane, ce-ai facut de te doare spatele? happy

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Problemele lui copacel

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Ai imbatranit sau... Au venit din ce in ce mai multe ciori si berze pe crengile tale?

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Berzele vin si imi lasa copii la mine deja am abonament la casa de copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe toti va doare ma spatele. Sa nu ma vait eu, ca repede si voi.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Si eu moor de durere...