| VibeTrix a întrebat:

Bai,ati mai auzit sa mergeti la scoala in vacanta? Eu nu... Maine trebuie sa merg la scoala sa facem niste desene cu peisaje...LOL laughing) rolling on the floor) Ce mai faceti? Cum o mai duceti?

14 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

mişto
lenevesc
cu tractoru'

| VibeTrix explică (pentru KillMePlease):

Super. Adica perfect.

| KillMePlease a răspuns (pentru VibeTrix):

hypnotized

tu cum o duci? cu camionu'? tractoru'?

| VibeTrix explică (pentru KillMePlease):

Cu camioanile. Bine, asa moldivineste. laughing)))

| KillMePlease a răspuns (pentru VibeTrix):

bine, mamă...
bravo
rămâi cu bine, maică

| VibeTrix explică (pentru KillMePlease):

Bine, tati.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ar trebui sa ii ducem la acces direct pe profesorii de v-au chemat pentru ca e inuman ce fac ei

| LePotato a răspuns:

" sa facem niste desene cu peisaje" - si cu ce va ajuta asta?!

| syd2 a răspuns:

Am fost si eu vara la scoala din unele motive, rau o duc, acum stau in pat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-as duce nici daca m-ar plăti cineva. E..asa poate. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am mai auzit. chiar azi am fost la scoala. m-am trezit la 8 si la 9 eram acolo. la ora aia eu normal dormeam. >_

| AtsukoKure a răspuns:

Amu' m-am trezit