| BOOBZen a întrebat:

Bai TPU, sa va spun o poveste : eram la scoala si eram in ora de sport, unde ora se tinea in curte.La un moment dat aveam nevoie la baie, m-am dus cu prietena mea in toaleta, si cand vroiam sa deschid o usa de la closet, am auzit un cuplu inchis in closet, ii auzeam
fata:mai vrei ceva iubitel
... ca dupa aia n-am inteles cea spus, si dupa ve am mai vorbit aia ceva zicea baiatul:imi place sa stau carare pe tine!
Doamne, a fost ciudat eram in baia fetelor, ca doar sunt fata, si i-am auzit paia, si scoteau sunete ciudate, voi ce credeti ca faceau? poate o chestie ciudatahappy

29 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Poate repetau pentru teatru.dezbracati.unul peste altu.inchisi in baie. Sau se marsupiau.,.nu ma pot decide.

| AnneMarri a răspuns:

Ce-şi doreşte şi LadyJ să facă cu Justin Bieber.

| αndï a răspuns:

Cool story bro...

| CookieșiParty a răspuns:

Fata incerca sa-l care pe baiat in spate,dar se chinuia atat de tare,incat,baiatul a cazut si au facut sunete ciudate! Dar, sa pastrezi secretul, ei nu vor sa afle...laughing

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Crek facusera la romana interjectia si vroiau sa repete laughingintrebarea e pusa la vrajeala c d*cu ar putea face? si cum erau sunetele? uh,ah,ih,iei,ura, pfff. pishhhh, care de mai sus>?

| MyChemicalRomance a răspuns:

Jucau sah, sau invatau la istorie.dar sa nu mai zici

| Pufoshenia a răspuns:

Poate ca nau rezistat 1 ora si au avut nevoie neaparatlaughing

| Eღilia62 a răspuns:

Oare ce faceau? Se jucau de-a 'mama si de-a tata'

| CiupiițDeclarăRăzboiÎmpotrivaObsedateDeJB a răspuns:

Faceau sex. Sunt sigur, sa pastrezi secretul.hee hee

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Se jucau capra noua, capra veche.Si pusese cineva o saritura mai ciudata.

| DamiPapucii a răspuns:

Verifica toaleta daca merge sau jucau futbollaughing

| ombladon a răspuns:

Isi aratau dictionarul de neologisme laughing

| Marcela a răspuns:

Se jukau de a mama si de a tata *.*

| sara_3009 a răspuns:

Se imperecheau

| Ctiberiu a răspuns:

Sex bomb, sex bomb a you a sex bomb. rolling on the floor

| romyna1998 a răspuns:

Esti sigura ca nu erau Base cu Udrea?

| Victor_4819 a răspuns:

Mai scapau si ei de stres...

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Oare ce faceau? repetau o sceneta! ce dracu sa afca? lol... faceau sex

te pup

| candyman_1746 a răspuns:

Se scarpineau unul pe altu! :-))

| NicoNicoNiiiii a răspuns:

Faceau sex. Normal. h laughing

| Tonita a răspuns:

Stiu ce ...se futau femeie faceau sex faceau copii faceau copii de laminat. de da poate baiatul folosea DUREX:->

| Jolie19 a răspuns:

Lol ca faceau sex

| ClaSiU a răspuns:

Sex...all day, all night laughing).

| Crucified a răspuns:

Jucau poker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Făceau prăjituri dar rămâne secret. Da?

| Freky229 a răspuns:

Yeac o facut sex dupa ce baile scolii e DEZASTRU

| Magdaa_9339 a răspuns:

Doamne straight face La scoala?! E penibil totusi.Adolescenta asta!

| Beya a răspuns:

Pfayy de capull...meuu.in baiee la. scoala
hai mai zici acasa la tine in baie
dah
acolo nu comentez da nu la scoala

doamne ce idei tampitelaughing

| adyitza95 a răspuns:

Faceau sex draga asa-i la moda laughing