| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, ce parere aveti despre milioanele de copilasi care traiesc in voi? big grin. Nu va e mila de ei cand ii aruncati pe jos sau pe unde ii mai faceti voi sa zboare?

Răspuns Câştigător
| Anonima0000000000 a răspuns:

CE?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Guten morgen, abia ce m-am trezit, nu am inteles nimic, stai sa vad nu ai aparut in cosmarul meu

| RAY a răspuns:

Noaptea cand vad filme stau in sicriu, logic ca plang dupa ei, sunt in depresie infinita cand i arunc in aer, doamne ce criminal sunt, acuma am realizat

| LePotato a răspuns:

Intrebarea asta...e cam, pentru...categoria asta,,,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, o categorie care nu e cine stie ce, nici intrebarea nu e, dar nu mergea nici la Dragoste si Sex. Ma gandeam ca aici o sa-mi satisfac curiozitatea, dar se pare ca...

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine a zis ca nu mergea la D&S?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna dimineata! Anonima nu a inteles intrebarea si e de inteles, are 13 anisori, dar tu Ray?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mam spovedit de curand si numai ma pot gandi la chesti de alea, dar acuma m-am trezit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine ca ai realizat totusi, mai bine tarziu decat niciodata. Noroc cu mine.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Niciodata nu-i prea tarziu, pacat ca nu o sa mai le omor ca fac sport si imi scade perfomantele sportive

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai scris tu pe undeva happy

| Anonima0000000000 a răspuns:

Mersi pentrufunda! De unde stii ca Am 13?

| MVRARIVM a răspuns:

Tu fiind "rea de tot" ar trebui sa iti fie strain sentimentul de mila. Cum de folosesti asa ceva in intrebare? happy

| anonim_4396 explică (pentru MVRARIVM):

Oops