| NoelyTheKiller a întrebat:

Boys and girls of every age
Wouldn't you like to see something strange?
Come with us and you will see
This, our town of Halloween

This is Halloween, this is Halloween
Pumpkins scream in the dead of night
This is Halloween, everybody make a scene
Trick or treat till the neighbors gonna die of fright
It's our town, everybody scream
In this town of Halloween

Nu mai este mult pana la Halloween! Pentru cei care urasc Halloween-ul - sper sa vina fantomele la voi si sa va dea o palma, sa vina mostrii de sub pat si sa va manance mancarea, sa vina chestia asta la voi http://www.deviantart.com/art/What-Lies-in-the-Cerulean- Caves-447504505 si sa va fure portofelul. Pentru cei care iubesc Halloween-ul - sper sa va intalniti idolii in seara de Halloween! Atata a fost! Ne vedem prin Noiembrie! Pa!

Meow :3

27 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu
o
numi
"chestia
asta"
O cheama Marta si are o inima
http://i.imgur.com/y2H3ZPg.jpg

| NoelyTheKiller explică (pentru Pricked):

A da, scuzele mele Martei(nici nu stiu, am scris bine? O_O)

| Pricked a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Marta le accepta xD

| NoelyTheKiller explică (pentru Pricked):

Draguta de ea love struck :3

| RAY a răspuns:

O porcarie prefer sa fac sex in cimitir decat sa dau bomboane la copii saraci

| NoelyTheKiller explică (pentru RAY):

Daca ai si cu cine, atunci nu comentez man :3

| Doub a răspuns:

Urăsc Halloween-ul.

| RainmakerX a răspuns:

Yay! ^w^
https://www.youtube.com/watch?v=LV7AzNYh5bo

As fi vrut sa spun ca ador Halloween-ul dar la noi nu se face mare caz din aceasta sarbatoare + imi place mult Pokemon so... trimite-l pe MewTwo la mine! :D Am un master ball care il asteapta.

Ps: MewTwo e ala din poza daca nu stiai. E un pokemon legendar dar nu-i bai. Il prind cu un master ball si gata hihihi :)

| NoelyTheKiller explică (pentru RainmakerX):

Naspa de voi, eu inca ma gandesc daca sa ma duc la colindat cu niste verisori mai mici(ca parintii sunt ocupati si ar fi tare frumos din partea mea sa merg cu ei :/ ) sau sa merg la o petrecere cu prietenii thinking
Stiu si poti sa il iei, nu imi trebuie laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Ce alegere faina ai de facut ^_^

Eu zic sa-l pastrezi pe MewTwo, pardon, pe Marta. Il trimiti la colindat cu verisorii si se rezolva problema. Nu o sa mai ai verisori care sa te enerveze.

Sau poti sa gasesti o persoana fraiera si usor de corupt care sa-ti ia locul thinking Daca nu atunci, ei bine, frumos din partea ta ca faci un astfel de sacrificiu nobil si nu te duci la petrecere. laughing

"Stiu si poti sa il iei, nu imi trebuie"
sad crying L-a capturat deja Zombalau. I-a pus si nume "Marta". Stii cat costa sa schimbi numele unui Pokemon? Mult! Trebuie sa strangeti bomboane ca sa-l mituiti pe nenea ala care le schimba numele sad

| NoelyTheKiller explică (pentru RainmakerX):

Sau ma duc cu ei la colindat iar dupa vreo 2 ore II i-au cu mine la party :3
Nu am pe cine sa pun iar micutii minioni trebuie dusi, cu ocazia asta se documenteaza despre petreceriile celor mari laughing

Asa facem, strangem bomboane pentru tine ca sa ii schimbi numele happy

| RainmakerX a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Aww. Si mai bine asa! happy Totul e bine cand se termina cu bine.
https://media.giphy.com/media/DQioy6qjMezYY/giphy.gif

| KillMePlease a răspuns:

https://www.youtube.com/watch?v=wgdLcjhuXfk
vă mai place halloween-ul acuma?

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

M-am indragostit!

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

să fii sănătos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc melodia aia. Ador Halloween-ul http://i.imgur.com/ViVR64v.jpg
Trick or treat., smell my feet, give me something good to eat;))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti prietena cumva cu Karima?

| NoelyTheKiller explică (pentru anonim_4396):

As vrea sa spun nu, dar da, sunt :3

| L1feDRAIN a răspuns:

Melodia asta devine clasica in legatura cu Halloween-ul...

Am si eu ceva pentru tine:
"Daca eu o sa-mi pierd portofelul, tu sa ma vezi pe mine in camera ta."
(Nu ca sa te sperii, ghiceste tu de ce laughing )

| NoelyTheKiller explică (pentru L1feDRAIN):

Normal, e cea mai buna melodie pentru Halloween.

Vedem noi cine in camera cui ajunge laughing

| L1feDRAIN a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Vii la mine? okay laughing

Nici nu stii de ce rolling on the floor

| NoelyTheKiller explică (pentru L1feDRAIN):

Eu nu stiu de tine, dar eu stiu de ce as veni eu la tine. Zi-mi de acum, sarma ghimpata sau ace? big grin

| L1feDRAIN a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Nu vrei ceai? crying

| NoelyTheKiller explică (pentru L1feDRAIN):

De fructe de padure? thinking

| L1feDRAIN a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

De care vrei laughing

| BogdantheDreamer a răspuns:

De ce copiem de la altii?

Ne este rusine cu ce avem? Sau numiti asta, imbogatirea si extinderea culturilor?

| NoelyTheKiller explică (pentru BogdantheDreamer):

Sa inteleg ca tie nu iti place Halloween-ul? sad crying T__T;;