| petruclaudiu78 a întrebat:

am 1 an si 5 luni si imi place foarte mult de o fata.
Cum pot sa aflu daca ma place si ea pe mine (am intrebat-o, dar nu mi-a zis nimic, nu a invatat inca sa vorbeasca)?
Ea e cu sase luni mai mica decat mine. Exista vreo sansa sa avem o relatie sau e prea mare diferenta de varsta?

14 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

E deja stupid.
"am un an și 5 luni".
să fim serioși,
chiar daca suntem la t/a nu trebuie să ne batem joc.

*așteaptă stupizi*

| Musique a răspuns:

rolling on the floor))
du-te ma si zii la fata: "Bibi,hai cu mine"(daca sti sa vorbesti)
meri` si o tuti, sa vezi cum te iubeste si ea -asa, spontan-winking
rolling on the floor)

| MasterOfDisaster a răspuns:

Da puteti avea o relatie.impartiti suzetele...rolling on the floor

| Puţifer a răspuns:

Fă schimb de scutece cu ea...

| Gumã a răspuns:

Da,intr-adevar o problema mare.Dar descuraca`te

| cristi202 a răspuns:

E o problema grava ca tu vorbesti si ea nu. E o problema grava ca tu esti asa de prematur, iar ea e normala. E o problema grava ca la virsta asta tu te gindesti la o relatie.happyhappy

| DudaYeah a răspuns:

Cu un biberon si o suzeta, sigut o cucerestiwinking

| MrsDraculescu a răspuns:

Scriele iubiţilor noştri de la ^Dragosteşâsecs^

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Tu esti o minune... citesti, scrii, stii sa folosesti calculatorul la 1 an si 9 luni? Pai tu esti geniu, restul e floare la ureche happy

Răspuns utilizator avertizat
| Phaey a răspuns:

Imi pare rau, nu exista sanse... Esti mult prea mare pentru ea u_u

| petruclaudiu78 explică:

Bya132: De ce astepti "stupizi"? Ai cumva senzatia ca ii meriti?
Eu nu iti dau, dar te rog mult sa imi dai voie sa fiu neserios macar pe T/A.
Sa stii ca eu nu am pus intrebarea asta stupida chiar asa, gratuit.
Uite si un copy/paste din una din intrebarile de acest gen de pe TPU (atentie, nu de pe T/A).
http://www.tpu.ro/......e-sa-cred/

| Varsson a răspuns:

Da,poti,faci sex cu ea suzeta pe post de vibrator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băi, când micuţa puţuloşenie o să ţi se facă dreaptă când o vezi, atunci îţi trebuie o fată.