| syd2 a întrebat:

Buna prieteni, oracol de Danteluta no 7 (Brillante-Fantastico)
1. Top 3 melodii.
2.Animalul vostru preferat? Argumente.
3.Cat de penibil va considerati pentru cei din jur? In procente va rog
4. Temerile voastre cele mai mari? minimum 3
5.Persoana(persoanele) care va infuentat cel mai tare in viata.
6. Care este userul TPU cu, care ati fi gata sa va intalniti in realitate, Argumente va rog.
7.Alegeti, sa muriti sau sa fiti urat de toti?
8. Putin Vs Obama. Who wins? Argumente.
9. Yaoi vs Yuri? Fara argumente
10. Gif Vs Png? Fara argumente
11. Yotube Vs TV? Argumente
12.Anime vs Film? Argumente
13. Daisuki vs Kama? Argumente
14. Sa intreb Classic vs rock? sau nu trebuie, mai bine nu.
16. Idealul vostru de femeie \ baiat,. Jpg va rog.
17. De la ce va enervati?

Destul. Multumesc ca raspundeti.

47 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

7 Deja? Nu am raspuns la 7... oare pe care l-am ratat?
In fine...
1.Starset-Demons
Skillet-Hero
Our Little Game-Nightcore
2.Iepurasii (imi plac pufoseniile :3)
3.Hah,penibil? Nu stiu...0%.
4.-Sa devin un prost.
-Sa devin precum cei din generatia mea.
-Sa ma muste un caine.
5. Tata.
6.Cu tine. Pari de treaba.
7.Sunt deja urat de multi. A 2-a.Nu ma intereseaza daca mai capat inca cativa hateri pe lista mea imensa.
8. Obama pentru ca SUA, Navy...
9. Yuri clar...ma abtin.
10.Gif
11. Youtube-pot sa vad si unele filme aici
12.Anime- ma abtin. Sunt mult mai faine decat filme in care trage unul cu un pistol vreo 100 de gloante fara sa incarce si la final mai omoara vreo 3-4 oameni.Sunt mai bune si punct.

13.Nu cred... laughing Daisy ca se supara daca votam altceva si cine stie ce ne face.
14.Nu,nu trebuia...rock.
15. Unde e 15? laughing
16. Jpg auzi la el...Iti dau in privat daca tii mortis...
17. De la intrebari proaste pe TPU sau de la prosti in sine...

Cu placere!

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Daisy nu face nimic, e neutra, cuvantul pufosienie imi starneste o minigreata. Te abtii adica? :]].

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Si mie cuvantul "yaoi" imi starneste greata. Bine ca ai pus si pe "yuri" langa ca sa ma calmez. :]] Ma abtin adica nu dau argumente la aia. :]]]
(Momentul in care am vazut ca scria "fara argumente".Nu mai conteaza) :]]

| KamaSutra a răspuns:

Hey:)
1. https://www.youtube.com/watch?v=oOkJaJjfzbE
https://www.youtube.com/watch?v=QZUZ7Q7x61w
https://www.youtube.com/watch?v=k2iNfbnr1hA
2. Iepurele, asta pentru ca am avut unul, dar a murit, a fost cea mai draguta flocosenie:o3
3. Poate 15%
4. Gandaci, intuneric, singuratate
5. Familia
6. Pai as vrea sa-i intalnesc pe toti, dar unul anume ar fi Mieeez
7. Sa fiu urata de toti
8. Putin, pentru ca Putin:-?
9. Nu stiu ce-s astea
10. Gif
11. Youtube, pentru ca ascult tot ce-mi place
12. Film, pentru ca nu ma uit la anime
13. Huh? Pai Kama, pentru e draguta, inteligenta, amabila, amuzanta...cat timp ai la dispozitie?:))
14. Ambele
15...
16. N-am asa ceva
17. Multe..asta e unul din putinele, aproape inexistentele mele defecte: ma enervez repede:|

Destul? Nu-i destul, eu mai voiam:o3

Oricum,cu placere:)

| raMLesS a răspuns:

1. (1)-Cheloo unde se termină visele
(2)-Cheloo suma defectelor
(3)-Cheloo dacă eram

2. Căţelul, când e mic e frumos are ochii negri şi e prea drăguţ pentru a exista laughing întelegi tu.

3. 8% happy

4. Mi-e frică când aud de Satana şi e întuneric în casă, dacă e întuneric şi nu aud de Satana nu mi-e frică, înţelegi tu laughing

5. Cheloo, tataie, ăia de la Noaptea târziu şi ăia de la ComedyChannel laughing.|

6. VibeTrixFuking, nu pot pune c, dacă vreau mă duc până la buzău, are vărul meu maşina, nu-i problemă laughing.

7. Nu mă interesează e important doar ce cred eu, lumea nu are de ce să mă urască deci niciuna happy.

8. Obama, îi dă Obama 2 palme peste faţă lu' Putin de-i sar capacele laughing.

9. Nu-i cunosc deci primul.

10. La fel, nu-i cunosc deci aleg pe Gif pentru că are numele mai mişto.

11. YouTube clar, văd ce vreau eu, ascult ce vreau.

12. Film, de preferat cu acţiune gen Saga Amurg, dar un film mai mişto sau unu cu extratereştrii să aibă roboţi să fie cu împuşcături cu Poc poc poc, Trrrr BOOOOM!

13. Nu-i cunosc deci primul are nume de raţă laughing.

14. Classic, rockul e pentru nebuni big grin.

15. -

16. Nu cunosc încă nicio fată pe care o iubesc cu adevărat, doar pot să mi-o închipui.

17. Când mă înjura unu de mama sau când mă bâzâie o muscă şi eu dorm rolling on the floor.

Fundă? rolling on the floor

| syd2 explică (pentru raMLesS):

Chiar ai spus clasic sau mi s-a parut, sau a fost ironie

| KamaSutra a răspuns (pentru raMLesS):

Nu le* cunosti, suntem fetebig grin
App, eu sunt Kamahappy

| raMLesS a răspuns (pentru KamaSutra):

Eu sunt raMLesS laughing

| SergiuBoss11 a răspuns:

1. Earned it 2.Delia Da, mama si 3 melodia din prizoniera dragostei, si aia imi place.
2 Pisica aia cu dungi ca zebra, maidaneza din aialaughing.
3.10%
4.moartea,inaltimile,si boala
5.imi amintesc de profesoara de romana care mi-a zis ca "va" se scrie "v-a".
6. nu imi place de nimeni suficient de mult cat sa-l /s-o vad si in realitate
7. nu imi pasa de toti, deci sa ma urasca toti
8. Putin
9.Yuri revenge
10. gif
11 youtube
12 anime
13 cred ca vrei sa bagi raca intre ele.
14.bine,daca nu vrei sa-ti raspund
15 de ce n-ai pus, ba, 15?
16. n-am un ideal specific
17 de la oracole cu multe intrebari

| Croampa a răspuns:

1. Aproape toate de la Skillet, BB, TDG etc.
2. Koala, pentru ca pufos+ lenes + mananca toata ziua
3. 35% thinking
4. N-am
5. Animele big grin
6. Cu jumate din T/A
7. Pas
8. Pas#2
9. Yuri
10. Gif
11. YT, pentru ca Codrin Bradea Bani
12. Si deja ce aleg
13. Kama, pentru ca nu-i malefica laughing
14. Si deja! straight face
15. N-ai pus intrebarea NR.15
16. Pas#3
17. Multe, dar ma enervez greu

| syd2 explică (pentru Croampa):

Am intrebat doar un user smug, care e mai special pentru tine.

| Croampa a răspuns (pentru syd2):

Da' chiar nu stiu straight face
Cu Vaporwave o sa ma intalnesc, sigur
Daisuki e departe
Depress habar n-am, da' cred ca e departe
Mad e smeher si as vrea sa ma intalnesc si cu el, dar e si mai departe
Etc etc.

| Mieeez666 a răspuns:

1. Doar 3?
https://www.youtube.com/watch?v=g5cHNSfDAig
https://www.youtube.com/watch?v=uFqWojcu2Ush
https://www.youtube.com/watch?v=HSCa1Gvm1ag
2. Cainele. Ce argumente vrei ma? Nu primesti.
3. 101%
4. Bau-Bau. :)) Restu' s-o pierdut.
5. Bla.
6. Mieeez
7. Sau.
8. Vs.
9. Niciuna.
10. Png
11. YouTube
12. Film
13. Hmmm... :-?
14. Bla.
15. Ai uitat de 15 ba.
16. Bla.
17. Bla.

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Ce ''hmmm''? Raspunde!

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ce te intereseaza? laughing

| syd2 explică (pentru Mieeez666):

Bla iti spu si eu.

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Tu stai sa-mi citesti raspunsurile? laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Am altceva mai bun de facut? laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Pai presupun ca nu thinking

Si e vreo problema in faptul ca pe tine as vrea sa te cunosc, ha? ia spune

| Mieeez666 a răspuns (pentru syd2):

Bla.

| LaughingKarima a răspuns:

1. https://www.youtube.com/watch?v=1t8-_pI1-9Q
https://www.youtube.com/watch?v=FPShFK0g7qs
https://www.youtube.com/watch?v=KZ9hkRsN5Yg
2. pisica *insert argument aici*
3. 10%? nu stiu
4. paianjenii, spatiile inchise si cam atat
5. parintii
6. as vrea sa ii intalnesc pe toti cei cu care ma inteleg bine aici, doar din curiozitate, sa vad daca sunt la fel in realitate cum sunt pe TPU
7. pas
8. Obama *insert argument pentru ca imi e prea lene*
9. ambele
10. gif
11. youtube.
argument : nu imi place mie televizorul, televizorul e malefic
12. anime.
argument : pentru ca, deoarece, anime-le sunt mai bune, gata, cel mai bun argument ever.
13. daisuki, pentru ca il iubeste pe Sebastian
14. rock, ceva logic si normal cand vine vorba de mine
16. pas
17. zgomotele enervante( enervante fiind din punctul meu de vedere) care continua pentru mai mult de 10 minute.

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

Sebastian e pentru mujeri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13. Kama-e fabuss
14. Rock

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Cam putin tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Destul.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Hai, lasa laconicismul ca deja imi dau seama ca vrei sa-ti exprimi indiferenta profunda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. https://www.youtube.com/watch?v=ilw-qmqZ5zY
https://www.youtube.com/watch?v=mNNfZuIA1GQ
https://www.youtube.com/watch?v=NqrqkljS_UE
2.Pisica.
3.30%
4.Să nu am viața ce mi-o doresc. Să nu mai fiu eu însămi. Să nu scap de depresie.
5.Proful meu de fizică.
6.Sunt multe fete cu care aș vrea să mă întâlnesc, am vreo 10 nume în listă.
7.Să fiu urât de toți, nu-mi pasă de ce cred oamenii despre mine.
8. Putin, pentru că îi mai comic și nu-l suport pe Obama.
9. Yaoi.
10.Png.
11. Youtube, bineînțeles.
12.Filme horror.
13.Pas
14.Păi rock, nu văd de ce ai mai asculta clasică în ziua de azi.
16.Păi... să te ucid pe tine, dragă.
17.De la multie.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Victor tu esti mama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Nu vreau să fiu înjurată de discriminanţi.
2) Nu am unul preferat, îmi plac mamiferele în general. Dacă te referi la unul domestic, atunci câinele.
3) Nu-mi pasă.
4) Şerpi, per... Mda, evident. Şi... nud... Da, aţi înţeles voi.
5) Eu.
6) Niciunul.
7) Să mor, nu are rost să-mi doresc ceva ce am deja... Ură.
8) Politicians... suck.
9) Hentai.
10) Gif.
11) Youtube.
12) Anime.
13) Daisuki. Îmi plac blondele. De fapt nu, îmi plac perversele. Neah, pur şi simplu îmi place de ea.
14) Rock.
16) Niciunul nu se potriveşte cu mine, sunt singurul specimen zombi.
17) De la ultimele două fobii care au fost neclare din intenţie.
P.S. 15) Şi 15?

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

15 s-a pierdut pe drum. Ma potrivesc eu daca imi pun numele "zombiloiul".
Putin not suc Putin fuk all the uarld. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. https://www.youtube.com/watch?v=vXefkECoL6k
https://www.youtube.com/watch?v=qqrKxBhKdFM
https://www.youtube.com/watch?v=BnY5e8jTob4
2. Pisica pentru ca e a dracu.
3. Habar n-am. 0, 1% :-? ...neah, prea mult...nu stiu.
4. Insecte, soareci, SUA, balerinele...
5. Parintii
6. Kama. Suntem in acelasi oras si multumesc ca mi-ai amintit, trebuie sa-i dau un mesaj pe privat legat de asta.
7. Daca as fi urata de toti m-as astepta sa mor curand. Se gaseste vreun nebun care sa indrazneasca asta.
8. Putin pentru ca vodka are putere.
9. Yahoi, Yuri care-i diferenta? Serios care e ca habar n-am
10. Png
11. Youtube pentru ca vezi ce vrei cand vrei.
12. Film pentru ca nu sunt fana anime.
13. Eu.
14. Ok.
17. Ma enervez cand ma trezesc pentru simplul fapt ca ma trezesc deci...

OK, obosisem.

Răspuns utilizator avertizat
| SabinaQueen a răspuns:

1. Am multe melodii care imi plac
2.Cainele. Argument: Cainele e mai bun si de incredere decat oamenii.
3.Nu stiu si nici nu ma intereseaza
4.Ce sunt alea?
5.Eu
6.Toti de la t/a
7.Si asa deja toata lumea ma uraste sau nu vorbeste cu mine, asa ca...
8.Eu
9.Nu stiu sincer ce sa aleg
10.De obicei ambele
11. In ultimul timp youtube
12.Ambele. Sicer, nu pot sa aleg
13.Amandoua sunt de treaba
14.Mai bine nu, dar totusi rock
17.Aceste doua melodii: https://www.youtube.com/watch?v=WohpgnECAuA.Si mai este si 8 ore! Si asta: https://www.youtube.com/watch?v=kfVsfOSbJY0! In afara de astea, ma mai enerveaza de obicei oamenii falsi si laudarosii, idiotii si nesimtiti.
Cu placere!

| syd2 explică (pentru SabinaQueen):

Amandoua sunt de treaba? niciuna nu e de treaba.

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Ce? angry

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Nimic, doar nu am vrut sa-si faca pareri gresite omu big grin. Hai gata, tu esti de treaba blushing, chiar esti.

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Awww,ce dragut :''>
Sau o spui doar ca sa nu ma enervez?:-?

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Soarta acestui spus rezulta doar de tine, cum il vei percepe asa va fi, fiindca cum si a spus Shakespeare :"Soarta unei gume depinde de urechea care-o aude nu de gura care-o spune ". Sper ca ai inteles
http://i.imgur.com/kYezV28.gif, oricum nu vreau sa spun ce cred eu despre tine fiindca altii pot sa-si faca pareri gresite, fiindca am avut prea multe probleme pe siteul asta din cauza ca sunt prea extrovert.

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Da,chiar am inteles si e foarte adevarat, nici nu stii cat de adevarat...
Oricum, eu apreciez persoanele extrovertite, foarte mult. Imi poti spune, nu ma intereseaza parerile bagatorilor in seama

| vaporwave a răspuns:

1 https://www.youtube.com/watch?v=JwYX52BP2Sk
https://www.youtube.com/watch?v=bJVYNu9-QVQ
https://www.youtube.com/watch?v=68oqLtQhrPk
5 chiar are rost sa spun? daca spun un nume, inseamna ceva? nu cred
6 oricare, nu-mi prea pasa
7 sa fiu urata de toti
8 http://i.imgur.com/LPnCEea.jpg
9 hentai, doar stiai ca sunt homofoba
http://i.imgur.com/k8n0ffa.jpg
10 nu pot alege, ambele sunt la fel de bune
de obicei, folosesc png/jpg totusi
11 youtube, ca pot asculta ceea ce vreau
12 film, ma cunosti doar
14 rock-ul se trage din muzica clasica
... unde e 15
16 http://i.imgur.com/ZWTj8gC.png
asta-i fix prima de care am dat
17 multe, multe

| syd2 explică (pentru vaporwave):

Imi place muzica ta, mai facut sa vars cu jpg-ul de la intrebarea nr 9.

| Croampa a răspuns (pentru vaporwave):

Cu mine te intalnesti cat de curand! big grin

| vaporwave a răspuns (pentru Croampa):

Croampa?

| Croampa a răspuns (pentru vaporwave):

Prezent! big grin
Dar as prefera sa mi se spuna Dark de acum in colo... thinking

| BellaComy a răspuns:

1.a)Skin de Natalie Merchant
b)I found de Amber Run
c)Storm de Lifehouse
2. Orice animal e ok.
3.Most of the time 60%
4.a)Mi-e teama sa mor si sa-mi las mama singura in suferinta,
b)Mi-e teama de paianjeni.
c)Mi-e teama ca in caz de apocalipsa zombie nu o sa pot sa-mi salvez familia.
5. Mama, mamaia si sora mea.
6.Niciunul
7.Sa fiu urata de toti.Nu ca n-as fi deja laughing
8.Niciunul.Nu am treaba cu politica.
9.N-am nicio idee ce sunt alea.
10.Gif
11.Youtube
12.Film
13.N-am nicio idee de ce sunt astea, asa ca nu voi pune la nimereala.
14.Nici una, nici alta.
15.Nu este...Awkward big grin
16.Nu am niciun ideal.Nu cred in chestii din astea.
17.De la oameni care mint si de la cei care se prefac ca sunt altceva, cand de fapt ei au vreo 100 de masti pe chipul ala botit.
Si gata big grin