| syd2 a întrebat:

Oracol de Danteluta. No 15 (Danteluta)
Dau funda la raspunsul cel mai bun.
1. Cum il cheama in realitate pe Danteluta?
2. Cine e Danteluta pentru Dvs?
3. Cati ani are Danteluta?
4.Cati prieteni reali are Danteluta? Indiciu : 25 - 25 =?
5. Credeti ca Danteluta are nevoie de Dvs?
6. Credeti ca Danteluta va uraste?
7.Cat de ipocrit e Danteluta? In procente, Indiciu : 25 * 4 =? %
8.Ce muzica asculta Danteluta in afara de cea clasica?
9. Credeti ca lui Danteluta ii pasa de Dvs?
10. Ce carti ii plac lui Danteluta?
11.Ce specie e Danteluta?
12. Considerati ca Danteluta va considera niste oameni care au o gandire transcendentala?
13. Ati fi gata sa-l cunoasteti in real pe Danteluta daca vi s-ar oferi ocazia?
14. A iubit vreodata Danteluta pe cineva?
15. Intrebarile despre Danteluta sunt plictisitoare? DA.

Gata, Danteluta s-a ofticat sa scrie.

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

1. Îl cheamă Tudor, celălalte nume nici măcar nu pot să le pronunț... Nume din partea bunicilor din câte îmi amintesc.
2. Pisicelul care se alintă.
3. A împlinit recent 17 ani.
4. Depinde ce înțelegi prin cuvântul ''prieten''. Cred că ai doi prieteni reali cu care te înțelegi bine.
5. Nu, nu are nevoie de mine.
6. Să sperăm că nu.
7. Nu este deloc ipocrit, nu știe să se prefacă. Alege sinceritatea decât ipocrizia.
8. Muzică, nu zgomot. Bănuiesc că melodiile care au un mesaj.
9. Nu știu.
10. Cele de William S...
11. Specie umană combinată cu caracter de felină.
12. Da, cred.
13. Normal că da, să mergem la un bazin de înot, apoi mâncăm ceva la fast-food ca să punem la loc tot ce am dat jos.
14. Bună întrebare, ai iubit pe cineva cu adevărat? Ai iubit pe cineva atât de mult încât ai renunțat la orgoliu pentru ea? Ai iubit pe cineva atât de mult încât nici distanța nu te-a despărțit de dorința de a iubi?
15. Ba nu, nu sunt. Nu mai scrie ''DA''.

Normal că te-ai ofticat dacă ți-ai pus imaginea de profil cu Mikaela care este un vampir cam nervos.

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

Am 15... esti mai matura ca mine. Esti clarvazatoare? Nu, doar ai o gandire suprema. Am nevoie de tine... Nu-mi place fastfoodul si nici bazinele (cu multi oameni ) acele cu 4, 5 oameni imi convin. La 14, ma omori. Pot sa renunt la orgoliu doar in cazuri unice, distanta niciodata nu
am considerat-o ca o problema. INSA nu am iubit pe nimeni cu adevarat, fiindca nu am vrut sa ajung ca si Othello, nu vreau ca un fulg de nea sa fie o dovada ca si slova din scriptura, ffindca ma tem de gelozie, de aceea ma tem sa iubesc cu adevarat.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru syd2):

Aveam impresia că ai 17 anișori, nu știu de ce... Cum să nu îți placă pizza mai ales cea picantă și pe vatră? Sau cartofii prăjiți cu salată verde? O piscină nu foarte aglomerată ca cele din Bulgaria unde au și saună, dar și jacuzzi.
Și, ce dacă ești o fire geloasă? Ce s-a întâmplat între Othello și Desdemona nu cred că o să ți se întâmple și ție și prietenei tale.

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

Nu am prietena, si nici nu prea vreau sa am. Si da acum ma crezi un copil mic mic.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru syd2):

Ești drăgălaș, mai bine un băiețel de care să am grijă și să îl cresc decât un criminal sau psihopat. Da, fetele sunt rele pentru că lumea este și ea rea. Dar, nu are cum să nu existe o persoană în lumea asta care să aprecieze firea ta de artist.

| Croampa a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Criminal+ psihopat prezent la datorie!
Care-i problema?

42 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

1. Dantela, probabil
2. Peni-chan
3. pas, ca nu stiu
4.hahaahha mate, pas
5. "DVS"
6. e-eu plangg
7. mate din nou, nţnţţ
8. neclasica?
9. nnu *sobs*
10. de joc?
11.http://i.imgur.com/PQetQLy.jpg
^cred
12.Eu consider ca Danteluta va considera niste oameni care au o gandire transcendentalaeumaoprescaicihaipa

| syd2 explică (pentru Pricked):

Esti foarte rau. M-am ras mult big grin

| syd2 explică (pentru Pricked):

LOL nu ma pot opri din ras cand citesc ce ai scris la punctul 12.

| Pricked a răspuns (pentru syd2):

Oh stwap it youu big grin

| T0T a răspuns:

1)Numele ăla lung cu Tudor parcă dar eu mereu te-am asociat cu Ion.
2) E un tip foarte tare. Îi fritili meu.
3)15 parcă.
4)0 zice sau minte
5)Nu.
6)Poate.
7)El zice că 100% dar poate minte.
8)Pop cred.
9)Nu.
10)Alea ale lui Shakespeare.
11)Dinozaur laughing
12)Nu cred.
13)Poate.
14)Sigur, dar nu a iubit în sensul cel mai important al cuvântului și îi spun că acel gen de iubire e cel ma important lucru în viață, cel puțin pentru mine.
15) Nu cred.

| syd2 explică (pentru T0T):

La 11, e corect, sunt Tudorius Rex, la 6, nu am motive sa fac asta.

| T0T a răspuns (pentru syd2):

Ce motive ai?

| syd2 explică (pentru T0T):

Eu am zis ca n-am motive si tu ma intrebi de motive, ma doare capul e la atata logica.

| T0T a răspuns (pentru syd2):

Am citit eu greșit, sorry laughing

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

0. Din ce anime e personajul acela din poza ta de profil?
1. Tudor? Nu stiu celelalte nume si nici de acesta nu sunt sigur, am vazut mai demult ca te-ai numit Tudor la un raspuns deci chiar nu stiu...eu asa cred.
2.Un prieten bun.
3. 15?
4. Cred ca ai si tu 1-2, asa ca mine...chiar daca tu nu ii cunosti inca, ei poate ca te considera un prieten bun.
5.Nu.
6.Nu cred...
7.Nu esti ipocrit pentru mine...doar vreo 40% asa, nicidecum 100%
8.Tot ce suna bine...
9.Depinde ce intelegi prin "ii pasa de tine" Tu sa spui...
10.Carti romance, cu un puternic continut, nu porcarii facute pentru bani si atat. Ex: orice este scris de Shakespeare...
11.Fiinta umana.- Homo sapiens sapiens
12.Tu sa-mi zici.
13.De ce nu?
14. Da, cred ca inca de multe ori.
15.Nu.

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

E Mika din Owari no Seraph imi place mult animeu, sa te uiti. Acum, eu iti zic ca da. La 14, cat de adevarat, dar lasam tema asta happy.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

O sa ma uit.Chiar nu aveam ce sa vad acum caci tocmai am terminat Atack on Titan. Merci!

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

De ce nu ti-au dat badge?
Mie tot nu mi-au dat ieri am fost toata ziua locul intai.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Nu stiu...astept sa treaca o saptamana si dupa intreb...am avut 110 raspunsuri cu 50 mai mult decat urmatorul deci banuiesc ca eu am castigat tinand cont ca nu am dat raspunsuri la misto, stii si tu cum raspund eu.

| KillMePlease a răspuns:

cel mai fain raspuns

| KamaSutra a răspuns:

1. Tudor
2. O persoana de treaba, draguta si dulce
3. 15
4. Gresit: 25-24=1(eu)
5. Probabil
6. Nu puppy dog eyes
7. 30%
8. Tot ce ii place
9. Cred
10. Nu stiu
11. Un print care nu mi-a adus banii pentru dintisori sad
12. Nee
13. Da
14. Da?
15. Nu

Ok love struck

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Eu sunt print blushing, pentru ce nu ti-am adus banii? La 5 e da, imi pasa de oamenii buni. La 14, e nu.

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Pentru dintisorii aia care mi-au cazut la 7 ani laughing
Aww, deci ai nevoie de mine? De ce?
Si la 14 de ce nu? thinking

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Am nevoie pentru ca esti buna. De aia ca nu vreau sa fiu Othello sau in cel mai rau caz Hamlet.

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Sunt buna cu cei care merita happy

| SergiuBoss11 a răspuns:

1 Sandu
2 Sandu
3 32
4 pe mine si restul
5 da, tot timpul
6 pe mine? cum sa ma urasca?straight face
7 nu este ipocrit Sanducu, e un baiat bun
8 Dani Mocanu
9 ma adora
10 Cele scrise de Gigi Becali dupa gratii
11 angiosperma dicotiledonatathinking
12 marele anonim instituie cenzura transcendenta care limiteaza cunoasterea umana
13 Da, nu mai pot
14 ba, nu mi-a zis, el e mai introvertit
15 Nu.

| LaughingKarima a răspuns:

Danteluta e cel mai tare, gata oracolul. big grin

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

big grin Ce e drept e drept.

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

PS : Si tu tot esti tare.

| LaughingKarima a răspuns (pentru syd2):

Merit medalie pentru raspuns, unde e omul ala cu medalille si premile? trebuie sa discut cu el
P.S: love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Boris?
2. Danteluta e doar un personaj.
3. Boris are 15 ani, danteluta nu stiu.
4. Danteluta nu are prieteni reali pentru ca el nu exista in realitate.
5. Danteluta se hraneste cu atentia celorlalti, sigur ca are nevoie si de a mea.
6. Probabil ca da
7. Nu stiu.
8. Rock salbatic
9. Bineinteles ca nu.
10. Cartile de colorat...
11. O specie superioara.
12. Revin cu edit dupa ce gasesc dex-ul.
13. Danteluta nu este real...
14. Cred ca da.
15. Foarte.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Ehhh, ce rau esti dar nu te urasc, mai degraba te inteleg,.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Boris il cheama pe tatal meu big grin pe mine ma cheama Tudorel.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Nu incercam sa fiu rau, asta e ce cred eu.

Am gasit si dexul.
12. wtf :O nu... eu i-am spus lui danteluta ce fel de persoana este Crepuskul:
http://www.tpu.ro/......le-sunt-o/

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Sa stii ca nu te prea cred, chiar vreau sa cred ca esti tipul care citeste literatura renascentista si asculta baladele lui Chopin insa esti doar foarte modest si nu vrei ca altii sa stie de inteligenta ta suprema.

| L1feDRAIN a răspuns:

1. Cucer Tudor. Numai nu Bachopin.
2. O sgirietura de pe piele din care a curs singe.
3. 15, nu 20, visezi prea mult.
4. 25-25? a da de pe TPU sunt 0 big grin
5. Nu.
6. Da.
7. 100,1%
8. Hard Satanic Rock rolling on the floor
Bine. OSTuri de la Hentay big grin
9.Verifica intrebare 5 si 6 ca repeti acelasi lucru aproape,
Da iti pasa, de mine depinde cit vei trai rolling on the floor
10. Omleta.
11. Numai nu fiinta umana, cred ca o papadie, dar. nuuuuuu, ok esti gandac.
12. Mai degraba tu ti-ai iesit din minti )))
13. Nu, deja te cunosc.te-am vazut, te urasc si te iubesc rolling on the floor
14. Da, la tabara cind avea 8 ani a vazut-o pe iubita lui de 14 ani cum facea sex cu cineva. (Shock psihic la 8 ani. saracu big grin )
15. Nu, doar ca iti cheltuie viata.

Gata, m-am saturat de tine.

| vaporwave a răspuns:

Daca nu e despre mine, nu raspund
#narcisism

| Laurentiu017 a răspuns:

1. Alex
2.Un prieten
3.14 ani
4.8
5.Cateodata
6.Nu
7.20%
8.Hip-Hop
9.Aici are dreptate L1feDRAIN
10.Contele de Monte Cristo
11.Om
12.Nu stiu
13.D...a...
14.Da
15.Daaaaaaa!

| syd2 explică (pentru Laurentiu017):

Nici nu ma stii macar, am 15.

| Laurentiu017 a răspuns (pentru syd2):

Ăăăăăă...n-am scris despre tine...happy