| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Buna seara si bine ati venit la stirile serii. Alte cateva subiecte incendiare: Broccoli e gustos! Maine reteta la TPUChef! Ashadow e un hermafrodit fumat. Saracul s-a lasat de T/A. Cine-l gaseste primeste o recompensa de 2000$. Ah, primim informatii in direct de la reporterii TPU: Razboiul intre Nuttela si Finetti e in plina desfasurare, pe strada Broccoli din orasul Gastronomie. Alta stire: One Direction (1D) a hotarat sa se desparta, dupa ce Harry a refuzat cererea in casatorie a restului trupei, visand la casatoria sa cu JB, care se va casatori in 5 ore si 2, 43 minute cu Fuego. Alta stire bomba: paginile 2 si 3 din revista porno PlayTPU au fost afisate. Stire bomba: Ani28, XQueenX, Verutza97 si alti utilizatori vechi, buni si prieteni au plecat de pe T/A. Imi e foarte dor de ei. Voua nu? Cine stie unde sunt? Alta stire live: Fuego a aflat de iubirea lui Harry din 1D pentru JB si a hotarat sa schibe locatia nuntii! Se pare ca va fi organizata in subsolul acvatic al unicornul Shinkynikykinithwarteinikyshakabooomtziboombooooooooooom de curcubeof pascal. La revedere si CRISTI A INVIAT! Ne revedem maine seara, dupa TPUChef.

29 răspunsuri:
| Frunziix3 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa-ti schimbi numele in "prezentatorulTPU". Am muriiiiit de ras! laughing)))

| ??c??? a răspuns:

Dacă până și Ani și Verutza au plecat de pe T/A nu mai am ce căuta nici eu aici.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teehee. Drăguţe ştiri, dar eu aci' mi-s. laughing
Nici Verutza nu a plecat...
Ani doar a zis că pleacă pentru a fi şi ea băgată puţin în seamă.

Singurul care chiar a dispărut e Bless... T.T

Răspuns utilizator avertizat
| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Ani28):

Ok, laughing. Si ce sa spun despre povestea scrisa de tine, vei publica tot volumul inainte de plecare, ca o amintire, sau ne vei lasa pe toti cu durere in suflet?

Răspuns utilizator avertizat
| SmileyesotulmeusecretLOL explică:

V-ati intors! Unde ati fost! Si tu, exceel, nu pleci nicaieri, sau nu mai vrei sa fii in juriul TPU Are Talent? Daca da, te va inlocui XQueenX, vad ca a revenit! Yee!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

laughing Aşa aş putea şi eu să zic din 5 în 5 minute:

" - Ioi, m-am făcut tătă piele de găină. " rolling on the floor

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru anonim_4396):

Bine, ok, dar te rog citeste programul TPU de saptamana aceasta ca sa intelegi despre ce-i vorba, ok? L-am pus prin intrebarile anterioare. Si te rog spune-i Verutzei97 ca si ea e in juriu, dar are inlocuitor, ok?

| ??c??? a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Am câteva idei pentru o rubrică nouă de știri.Dar e nevoie să-ți deblochezi mesajele private.Sună tentant?

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru ??c???):

Dar cum chestii roz o fac?

| ??c??? a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

PE mine mă întrebi că nu știulaughingDoar zice că acest user(tu)nu acceptă mesajele private.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru ??c???):

Dar tu cum le-ai activat?

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru ??c???):

Am facut-o, am gasit, gata.

| ??c??? a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Așa le am de când am făcut contul TPU

| ??c??? a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Așa fii pe fază! Am o rubrică demențială dar durează până o scriulaughing

| ??c??? a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Ce zici?happy

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru ??c???):

N-am primit momentan nimic, mai astept.

| ??c??? a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Durează ceva..Cred că o să fie demențial.Să-mi zici dacă ești de acord cu noua rubricăhappy

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru ??c???):

Ok, astept.

| VeveritaBestiala a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Nu mai are rost sa sed aici, pe categoria asat parasita ...Vii si tu cu mine la un nectar de ghinde?

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru VeveritaBestiala):

Poate, dar ma plictisesc userii noi si mi-e oleaca dor de Bless si de Ashadow. Ouch, tu macar ii stii?

| VeveritaBestiala a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Da...cam ei sunt subiectul principal pe T/A. big grin

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru VeveritaBestiala):

Ok, nu trebuie sa iti mai dau explicatii. Dar bine, hai sa merem.

| BloodyThoughts a răspuns:

Vai cât am râslaughing
Foarte tari ştirile.^.^