| anonim_4396 a întrebat:

STIRILE BOMBA DE LA T/A!

*stire bomba*

Si acum trecem la sport.

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Stire bomba:T/A va fi inchisa in scurt timp iar toti utilizatorii de aici sunt rugati sa posteze la religie.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Stire bomba:

Fotbalmanager(allan balena) o sa fie obligat sa slabeasca, altfel o sa cada site-ul cu noi datorita suncilor lui laughing)

| L1feDRAIN a răspuns:

Cite acte teroriste sau petrecut in T / A?

Am gasit o JiHad Bomba...

| Anonima0000000000 a răspuns:

rolling on the floor)

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Sunt Dolan Duk si va prezint stirile de la ora 3:55. Dolan Duk, a cerut-o in casatorie pe Daisy Duk! Va accepta oare aceasta propunerea magnatului? Se vor casatori acestia? Ramaneti cu noi pe DuckTV, revenim dupa o scurta pauza publicitara.

| anonim_4396 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Da stii ca nu exista DaisyDuck. E moarta mai moarta. laughing "DuckTV? Ala e de copii mici laughing

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru anonim_4396):

WOAH! Cum poti face aceste afirmatii lipsite de orice fel de scrupule?!
In primul rand, e Daisy Duk.
In al doilea rand, Nu e moarta!
In al treilea rand, DuckTV nu e pentru copii.

sad

| anonim_4396 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Caut-o tu sa vad daca o gasesti. :]] da. E de copii mici. N-ai văzut ce desene handicapate dau? Nu zic...ca m-am uitat vreo 5 minute. Te prind. Pana m-a luat somnul. :]]

| DarkRevenge a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)))

| DarkRevenge a răspuns:

Si pana la urma intrebarea,, bomba'': care e stirea,, bomba''? laughing