| Pumpkin a întrebat:

De cateva zile tot incerc intruna sa-i contactez pe aia de la youtube sa vina sa ma filmeze...am incercat de o suta de ori sa iau legatura cu ei dar nu am primit niciun raspuns.Cum pot pune alti oameni videoclipuri acolo? am multe chestii de aratat da ei nu vor sa vina sa ma filmeze.Cum sa fac sa vina sa ma filmeze?

18 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Am mai vazut asta undeva thinking

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Fii antena, urmeaza pasii:
-asteapta pana luni;
-intra in clasa;
-pune-te in banca'
-deschide cartea aia de romana, in pana mea. straight face

| Ţepeşu a răspuns (pentru TotEuBaiiIsBack):

Si faza e ca daca vroia sa scrie gresit, trebuia sa scrie nici un.

| Fragile a răspuns (pentru Ţepeşu):

Se scrie "nici un ", uită-te în DEX.

| Ţepeşu a răspuns (pentru Fragile):

In cazul de fata niciun este adjectiv pronominal negativ si corect este "niciun". Eu am zis ca daca vroia sa scrie totul gresit trebuia sa scrie "nici un".
http://dexonline.ro/articol/Niciun_sau_nici_un%3F

| Fragile a răspuns (pentru Ţepeşu):

Ţin minte că atunci când m-am uitat în DEX să văd care formă e corectă (eram confuză laughing ) apărea '' nici un '' şi de aia am crezut că se scrie aşa în orice situaţie. Scuze. :3

| Ţepeşu a răspuns (pentru Fragile):

Nu-i problema. Oricum, de obicei folosesc Google sa ma asigur care-i forma corecta.

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Doamne fereste si pazeste doamne.
Nu trebuie sa te filmeze ei, te filmezi u cu camera telefonu..etc si cu un cablu de date bagi in PC ce ai filmat.si dp urci pe youtubelaughing

| Marijuana a răspuns (pentru NuamnumesuntANM):

Exprima-te ca lumea cu urcatu` pe youtube ca poate intelege cine stie ce ca trebuie sa se urce pe monitor rolling on the floor)

| NuamnumesuntANM a răspuns (pentru Marijuana):

rolling on the floor

| esco a răspuns:

laughing

| yosirestu a răspuns:

Ete pla

| hanibani a răspuns:

O cifra, 3 litere : 9GAG
btw, vezi k faci repost pe TPU si nu e frumoswinking

| SwordsofArmageddon a răspuns (pentru hanibani):

>implying what's on 9gag it's original content.
You fool.

| hanibani a răspuns (pentru SwordsofArmageddon):

Not original.
just the place I think she got it from
chill on, dudehappy

| Nicoleta_Murdeala_1995 a răspuns:

Serios?! raised eyebrows Si inca nu au venit? :O No way.