| TitiValentinSageata a întrebat:

Cand poate veni youtube sa ma filmeze?

Am trimis niste emailuri la youtube sa vina sa ma filmeze si pe mine, dar inca nu am primit un raspuns, stie cineva daca sunt prea ocupati sa ii filmeze pe altii sau de ce nu raspunde nimeni? ah, si inca o chestie... nu iti iau bani nu? adica am vazut ca au filmat si oameni saraci, deci nu cred ca ma pun sa ii platesc nu?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vin ei sa te filmeze. Posteaza tu un filmulet cu tine.Cu cineva care te filmeaza.Nu se deplaseaza ei la oricine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista 2 variante
ori te plictisesti si ai pus intrebarea la categorii gresita... trebuia sa o pui la Amuzante nu la tehnologie

sau cineva si a batut grav joc de tine si tu habar nu ai ce e ala youtube

| K0sti a răspuns:

Ai inceput bine saptamana! laughing)))))))))

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu stiu cine te-a pacalit...Nu vine nimeni de la youtube sa te filmeze.te poate filma cineva si postezi gratuit filmuletul.bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana saptamana viitoare oricum nu vor ajunge. Saptamana asta cei de la Youtube ma filmeaza pe mine. Facem un lungmetraj de un minut despre ezoterie si semnificatia sarcasmului, in univers.

| LucianStroe a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca nici saptamana viitoare n-or sa aiba timp, caci sunt programat eu.

| alex495 a răspuns:

Cine te a mintit ca vin ei sa te filmeze/sa filmeze pe cineva?!
Clipurile dupa youtube sunt filmate de oameni ( ca tine, ca mine) cu dispozitive dupa buget ( de la tel pana la camera digitala performanta) si uploadate pe site. Ei decat GAZDUIESC clipurile noastre, nu vine cineva si te filmeaza.

| SouLIce a răspuns:

Mai asteapta ca o sa vina laughing

| LucianStroe a răspuns:

Tu stai si asteapta-i linistit, ca vin ei... De raspuns la e-mail nu ti-au raspuns dar fii sigur ca odata si-odata or sa vina ei laughing))))

| Tavitza123 a răspuns:

Salut,

Este o procedura foarte complexa.

DA! ESTE ADEVARAT! YOUTUBE VINE SA TE FILMEZE.

Ce trebuie sa faci?

Pasul 1:

Asigura-te ca ai pe perete o carpeta cu rapirea din Serai( sa prinda bine la utilizatori si sa poti strange multe view-uri)

Pasul 2:

Trimite un e-mail catre YouTube cu subiectul "Auditie listare videoclip pe Youtube" si in corpul mail-ului specifici toate datele tale personale( inaltime, culoarea parului etc.), atasezi o fotografie cu tine ca sa stie oamenii ce filmeaza... si trebuie sa trimiti si un scenariu.

Pasul 3:

Cand primesti mail-ul de confirmare mergi la primaria din orasul/satul tau si declari ca la data de. ora x vei avea o filmare importanta.

Pasul 4:

YouTube va trimite la tine o echipa de cameramani profesionisti si o echipa de machiaj ca de..nu poti aparea asa oricum pe internet.

Pasul 5:

A sosit si momentul mult dorit! Filmarea propriu zisa. Este foarte important sa iti impui punctul de vedere in fata regizorului, sa nu altereze scenariul tau. ( DA! O sa ai si un regizor)

Pasul 6:

Bucura-te de noul tau videoclip pe YouTube.

Sper ca ti-am fost de ajutor. Pentru mine a functionat asta. Funda, te rog!

| meriakidanny a răspuns:

Youtube nu filmeaza pe nimeni. Iti faci tu filmul si il sui la ei sa-l vada lumea