| WhatMeanLove a întrebat:

Ca tot se apropie cea mai frumoasa sarbatoare*craciunul*ce codouri face-ti acum pentru prieteni si rude? P. S.-raspunsuri T/V

13 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Hartie igienica, pampersi, supozitoare.

| XxBalonasheeXx a răspuns (pentru Bogdanux):

Eu vreau hartie igienica!
Ca am ramas fara o_O
Si s`a luat si curentul -_-
Help! big grin

| Musique a răspuns:

O sa-i duc lui @IzabellaRalu un dictionar, bine?

| Bya132 a răspuns (pentru Musique):

Eu o carte de gramatică, punem bani amândouă?

| Musique a răspuns (pentru Bya132):

Da
Vezi ca-i scumpa. straight face (dar merita)

| Bya132 a răspuns (pentru Musique):

Corect!

| giuly a răspuns:

T/V - taranci violate.

| DaVà a răspuns (pentru giuly):

T/A-tractoristi amatorismug

| MâţulMov a răspuns:

O sa ma duc sa-ti iau tie *in special tie* un ''codou'' fooarte frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca i-ai cerut ceva mosului, sunt sigura ca ai trecut peste o carte de gramatica, uite o sa fac o binefacere de craciun si o sa-l rog sa iti aduca una, macar catelus cu parul cret sa il reciti normal.]

| IncaOIntrebare a răspuns:

Prezervative...

| WhatMeanLove explică (pentru IncaOIntrebare):

Pentru mine? mersi dar nu le voi folosii! ha ha boule, prostule, nebunuleVIOLEAZA-MA! CA le voi folosii atunci! ha ha!

| WhatMeanLove explică (pentru WhatMeanLove):

Ce vantttttttttttttttttttttttttt? Nu am scris eu chestiile de mi sus! ce vant se intampla?