| XLilSmileX a întrebat:

Cand eram mai mica (10-11 ani) maicamea imi canta un "cantec" ca sa ma amuza iar acum cand ii mai cer sa il cante zice ca nu il mai stie pe tot. Tot ce isi mai aduca aminte : " Te-am mangaiat, bing bang, pe capusor, bing bang, si ti-a trosnit, bing bang, un osisor, bing bang, Te-am sarutat, bing bang, pe ochisor, bing bang, si ti-a iesit, bing bang, un viermisor, bing bang laughing "
Stie vreunul din voi cantecul complet? big grin

Răspuns Câştigător
| anonim1_5325 a răspuns:

Te-am întâlnit, bing-bang
În cimitir, bing-bang
Pe piept aveai, bing-bang
Un trandafir, bing-bang.

Şi cântam şi dansam
Printre cruci ne legănam
Pasărele ciripeau
Cirip-cirip, şi crau-crau.

Te-am mângâiat, bing-bang
Pe craniul gol, bing-bang
Iar din ochi-ţi ieşea, bing-bang
Un viermişor, bing-bang.

Te-am sărutat, bing-bang
Pe maxilar, bing-bang
Tu m-ai muşcat, bing-bang
Involuntar, bing-bang.

fundabatting eyelashes?

1 răspuns:
| FunKy_3160 a răspuns:

laughing Esti tare laughing Sincer chiar ca nu il stiu! L-am auzit acum de la tine laughing