| MeScorpion a întrebat:

Care e cel mai bun banc pe care l-ati auzit/citit?

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Asculta:
Doi ardeleni erau in tren. Gheorghe ii zice lu' Vasile:
-Auzi ma, Gheorghe?
-Eee?
-Tu cum crezi ca se zice mai corect, Cluj sau Cluuuuuuuj?
-Ma, eu cred ca Cluuuuuuj!
-Da' de ce?
-Pa' cine draq te grabeste?

sau...

Bula si prietenul lui erau la un hotel cu 100 de etaje. Ei sunt cazati la etajul 100, ultimul apartament. In lift era aglomerat.
Ei merg pe scari. Prietenul sau zice:
-Bula, vreau sa iti zic ceva.
-Nu acum, nu vezi ca urcam scarile?
Dupa 20 de etaje el zice:
-Bula, vreau sa iti zic ceva, urgent!
-Nu acum, urcam!
Tot asa pana ajung la apartament.
-Asa, acum spune ce aveai de spus.
-Bula...am uitat cheile la receptie!

rolling on the floor

18 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Un om mergea pe un cal si de-odata a cazut. De ce? S-a terminat calul.

ololol, ce-am mai ras noi doi straight face

| MeScorpion explică:

O tanara statea pe o banca in parc, cand un individ ce parea boschetar se aseaza langa ea si o intreaba:
– Domnisoara, vreti sa va culcati cu mine?!
– Nu!
– Atunci, va rog sa plecati din patul meu!

| MeScorpion explică:

Arhanghelu ai facut cercetari pe google?

| MeScorpion explică:

Bravo, bravo!
Ce *** mea va tot certati si contraziti la intrebarea mea?laughing
Gasitiva alt loc!
Bine tilica cel mai destept cedeaza smug
Puneti in *** mea un banc racheta sa rad si eu.

| Flaviius87 a răspuns:

Un domn și o doamna se întâlnesc pe plaja la nudiști:
Domnul: mă bucur mult că v-am întâlnit!
Doamna: VĂD!

| arhanghelu a răspuns:

Uite unul interesant: Stii cum tii un prost in suspans?

Lasa ca iti spun mai tarziuwinkingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| arhanghelu a răspuns:

Tilica,taicatu s-a inspirat din trasniti in nato cand s-a dus la primarie sa iti faca certificat? (intrebare retorica)winking

| arhanghelu a răspuns:

Uhttp://www.youtube.com/watch?v=PsR_Vcz3M6g
Uite bai tilica...te-ai ratacit pe la prima tv

-ba tilica, tu esti idiot?!
-da, da de ce intrebi? :-?
-ma convingi mai usor daca imi arati certificatul de tra la la =))

| arhanghelu a răspuns:

Tilica: "concordia civium murus urbium"=Armonia dintre cetateni, este zidul oraselor. big grinwinking

| arhanghelu a răspuns:

Da MeScorpion, am cautat pe "gogule" tongue

Sincer tilica, nu a durat decat vreo 15 secunde, dar dupa "3 ore"cum spui tu am vazut mesajulwinking

| arhanghelu a răspuns:

Uite mah ca pun eu unul... sper sa nu ma raporteze nimeni big grin

Dupa o noapte furtunoasa,cu foarte multe partide de sex, tipa iese la balconsa scuture asternutul pe care si-au facut de cap...
Din patura,pica un prezervativ folosit!
Intamplator,pe acolo trecea un mos,care,vazandu-l,il ia si se uita mirat la el intrebandu-se ce o fi?!
Tipa vazand-ul il intreaba pe mos:
-Da ce te uiti asa mosule,pe la voi nu se **** lumea?
-Ba da draga mosului, se **** lumea si pe la noi, dar nu pana le cade pielea de pe ****!

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica unu il intreaba pe arhanghelu' :
-ba tu esti prost?
-da da' de ce intrebi? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un anumit restaurant,in fiecare zi,la aceeasi ora,la aceeasi masa un el si o ea luau prinzul impreuna si aceeasi comanda faceau.Ea minca numai frigarui si tot ce tinea de carne iar el saracul ii dadea numai cu vegetale, salate si alte chestii usoare.Un client al restaurantului vedea in fiecare zi cum se infrupta doamna pe garaitelea din fripturi si o interpeleaza;-Doamna, dar dati-i doamna si lui o bucata de carne.La care doamna;-Da-l ma naibii, ca iepurele face sex, ca iepurele sa manince.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arhangel, concordia civium murus urbium, nu am vrut sa-ti zic pe nume dar tu ai inceput jignindu-l pe MScorpion, nu il cunosc dar daca stii ce inceamna ce am scris in latina o sa-ti dai seamawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

arhanghel, ti-a luat mai mult de 3 ore sa gasesti ce inseamna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sincer? ma dau batut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erau odata doi frati Tache si Tica si aveau o pravalie pe nume Gaurica.
Se duce Bula odata la pravalie si intreaba :
- Aveti tush?
- Avem tush ,zice Tache, dar nu pot sa vand fara fratele meu Tica.
Vine bula a doua zi
- Aveti tush?
- Avem tush, zice Tica, dar nu pot sa vand fara fratele meu Tache.
Vine bula a treia zi si ii vede pe amandoi fratii la pravalie si ii intreaba
- Aveti tush?
- Nu, raspund amandoi.
Iese Bula nervos din pravalie si zice:
- Cand Fu Tache nu Fu Tica cand Fu Tica nu Fu Tache cand Fu Tache si cu Tica nu Fu tush la Gaurica.