| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai frumos lucru pe care l-ai spus unei persoane?

22 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

"Ești gay".

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Si cui i-ai spus asta? Eu îmi amintesc ceva...dar...

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

blushing

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Nu mă lamuresti cu nimic daca pui fata aia.

| AirănMeidăn a răspuns:

"Esti muza mea"

| Croampa a răspuns:

" da-mi 10 lei, imprumut, normal ca imprumut( nu dau nimic inapoi)"

big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

ASA se castiga in viată... happy

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Am patit! rolling on the floor

| LaughingKarima a răspuns:

"Ti-am bagat masina intr-un stalp" a fost spus acum 3 saptamani celui mai bun prieten. Dar bine, dupa a urmat "sunt draguta deci trebuie sa ma ierti" care nu a functionat >.

| TiberiuFasole a răspuns:

"Am o inghetata la cornet, vrei lingura?"

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Da...foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că ăsta:
"Hey, pisi, ai pământ în tibia dintelui pentru că arăți ca și cum ai fi violat o rață cu coconul.
Felul în care îți curge sudoarea din buric pe capul tău de tinichea îmi dă iertare mâine când voi avea A în culoare și te voi aduce în culoare printr-un complex procedeu de pârjol.
Nici marea nu are un fund al mării mai mare decât fundul tău atunci când afară plouă și îți deschizi aripile ca să schimbi anotimpul nopți ca să devii cărămidă din plastic.
Îți multumesc că m-ai făcut să le beau sângele dușmanilor și că mi-ai arătat că prietenii mei sunt dușmanii mei chiar dacă eu nu am prieteni de la Las Arpecio atunci când noi am pisici lapte."

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Frateeee...care a fost norocoasa?

Răspuns utilizator avertizat
| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Vrei sa ne uitam la anime?

| cffc a răspuns:

-Ma-m săturat de viața asta.
Și acea persoană mia răspuns.
-Și eu.

| anonim_4396 explică (pentru cffc):

Îmi dau seama ca nu glumesti acum. Stii, si eu m-am gândit ca viata nu mai are sens, si ca nu o mai suport, dar cu bune, cu rele, trebuie trăită. Dupa rău vine si bine. O sa vezi asta. Gandeste-te ca viata merge înainte si e plina de surprize frumoase. Tot răul spre bine. Acesta e motoo-ul meu, pe lângă "primeste si cheltuieste". happy

| aXandra a răspuns:

Un MULȚUMESC sincer.